AtA Vincas Gudukas

aa_Vincas_Gudukas2016-02-20 Amžinybėn iškeliavo  medicinos tarnybos dimisijos pulkininkas, medicinos mokslų daktaras, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos, Lietuvos atsargos karininkų sąjungos, Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos aviacijos veteranų sąjungos, Sausio 13-osios brolijos narys Vincas Gudukas.

Užuojauta velionio artimiesiems ir bendražygiams
Amžiną atilsį duok mirusiam, Viešpatie

LKKSS VAS valdyba

Daugiau informacijos VšĮ „ Gintarinė svajonė“ portale http://gintarinesvajone.lt/  ->mirė dimisijos pulkininkas, dr. Vincas Gudukas

Paskelbta Pro memoria.
  1. Dalyvavau 35 km žygyje, kuriame taip pat dalyvavo amžiną atilsį dimisijos pulkininkas Vincas Gudukas. Žygio maršrutas, prasidėjęs Būdvytyje, nusitęsė iki Punsko, Ožkinių gyvenvietės Lenkijoje, kurioje vietinio gyventojo pastangomis įkūnyta prūsų gyvenvietės rekonstrukcija, taigi, teko kirsti Lietuvos-Lenkijos sieną. Pulkininkas Vincas Gudukas įveikė didžiają dalį žygio maršruto (30 km), grįžo iš Lenkijios į Lietuvą ir susmuko paskutiniajame patikros punkte, jau Lieituvos teritorijoje. Žygis buvo priderintas prie koplytstulpio, skirto partizanų vado, generolo Adoifo Ramanausko – Vanago atminimuo įamžinimui jo gimtinėje. Koplytstulpio atidengimo ceremonijoje dalyvavo Lazdijų meras, Punsko viršaitis, A.Ramanausko-Vanago dukra, jo brolis, daug svečių, Žygio dalyviai taip pat dalyvavo koplytstulpio atidengimo ceremonijoje, savanorių grandis pagerbė renginį keliomis salvėmis. Apie pulkininko Vinco Guduko mirtį sužinojone atžygiavę į paskutinįjį patikros punktą, kuriame aptikome, man pasirodė, tik ką spėjusius atsigauti nuo šoko, ten budėjusius žmones, bei paguldytą kūną, laukiantį, kad būtų pasirūpinta jo paskutiniaja kelione. O apie jo neįtikėtiną gyvenimo kelionę pasakoja pora straipsnių. Aktyvinkite nuorodas:

    http://gintarinesvajone.lt/2016/02/20/pesciuju-zygio-metu-mire-dimisijos-pulkininkas-dr-vincas-gudukas/

    http://gintarinesvajone.lt/2016/02/21/as-is%C2%ADda%C2%ADviau-vin%C2%ADco%C2%ADvi%C2%ADciu/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.