Kad mūsų nesuvartytų ir nesuvartotų

Paremkime naujo grupės „Delčia“ albumo „Dar Ne Suvartos“ išleidimą

Grupė „Delčia“ susikūrė lemtingais 1991 metais gruodžio 1 d. Nesunku atspėti kokioje fazėje buvo mėnulis tą naktį…
Grupės sudėtis:
Andrius Almanis/ žodžiai, vokalas, išilginė fleita, lūpinė armonikėlė ir t.t.
Saidas Blistrabas / žodžiai, muzika, vokalas, klavišiniai, programavimas
Valerijus (Valius) Šerelis / žodžiai, muzika, vokalas, gitara, klavišiniai
Ko gero labiausiai žinomas grupės „Delčia“ kūrinys turėtų būti „13 bokalų”, tai gal ir nesusiję, bet bandant susieti nesusiejamus dalykus, reikėtų paminėti, kad visi, t.y. trys, grupės nariai yra apdovanoti „Sausio 13-osios atminimo medaliais”.
1995 iš grupės pasitraukė Saidas (didžiulis praradimas). Likę dviese Andrius ir Valius dar atgrojo keletą koncertų, bet nusprendė nutraukti veiklą, kol dar ant bangos“ kas ir nutiko po koncerto Klaipėdos vasaros estradoje 1995 liepos mėnesį. Išsilaisvinęs laikas buvo paskirtas, tuo metu, svarbesniems reikalams.

2009 metais grupė atgimė, kaip akustinis duetas ir pradėjo rengti autorinės muzikos festivalį „Akmeninė Naktis (2017 m. jau nr.9).
2012 metais išleido kompaktinį diską „20 metų kūrybinės neveiklos…, kuriame akustinio pankroko stiliumi įamžino savo senąsias dainas.
Pastaraisiais metais grupė koncertuoja trise – Andrius Almanis, Valerijus Šerelis ir Ernestas Kuckailis.

Kompaktinė plokštelė „Dar Ne Suvartos“

Gal ir mistika, bet delčia padeda žmogui kovojant prieš kenksmingus gyvius. Visiškai Mėnuliui sudilus, buvo sakoma, kad jis „numiršta“.

3 paros, kai Mėnulis nesirodo danguje – tai suvartų laikas (dark moon) – tada jis eina į kitą pasaulį, šviesti saviems žuvusiems ir mirusiems. Suvartų metu patartina nepradėti naujų, o tik užbaigti senus darbus.

2017 metų kompaktinė plokštelė „Dar Ne Suvartos“ tai antrasis grupės „Delčia“ kompaktinis diskas, kuriame yra keletas senu naujai prisimintų dainų, bet dominuoja naujos, labiau socialiai aktualios, piktesnės, ekspresyvesnės, labiau pankroko žanrui artimos dainos.

Galime paklausyti dainą iš būsimo albumo – „Vova idi domoj“, atliekamą jos adresatui labai gerai suprantama kalba:

 

Sąskaita:
Valerijus Šerelis, a/s Nr. LT15 7044 0002 1961 7531

Mūsų nesuvartys ir nesuvartos

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *