Liepos 28 d. dalyvaukime LKA karininkų priesaikoje

 

 

Liepos 28 d. Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 53 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnams suteiks pirmąjį karininko – leitenanto – laipsnį. 45 vaikinai ir 8 merginos prisieks ištikimai tarnauti Lietuvos valstybei, negailėdami jėgų ir gyvybės visada ginti Tėvynę, jos laisvę ir nepriklausomybę. Tai yra jau 24-oji Lietuvos karo akademijos absolventų laida. Tęsiant Lietuvos karo akademijos tradicijas ceremonijos metu bus apdovanotas geriausias Akademijos absolventas – jam krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis kaip kario garbės simbolį įteiks kardą.

Iškilmingoje ceremonijoje S. Daukanto aikštėje dalyvaus Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybė, buvę Lietuvos karo akademijos viršininkai, užsienio šalių gynybos atašė, absolventų artimieji ir kiti garbūs svečiai.

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos nariai tradiciškai irgi dalyvauja šios ceremonijos metu su LKKSS ir LKKSS VAS vėliavomis ir skiriamaisiais ženklais, simboliškai priimdami jaunųjų karininkų priesaiką ir perduodami pareigą saugoti ir ginti Tėvynę

Renginys įvyks 2017 m. liepos 28 d.  11:00 val. Simono Daukanto aikštėje Vilniuje

LKKSS nariai į rikiuotę renkasi 10:30 val. 

 

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *