Prezidentūra, KAM ir LR vyriausybė atsakė į LKKSS VAS raštus: 1, 2, 3, 4, 5 pranešimai

Informuojame, kad Prezidentūra, reaguodama į LKKSS VAS visuotinio susirinkimo peticiją dėl lietuvių kalbos statuso Vilniaus krašte, atsiuntė atsakymą.

Norėdami perskaityti peticijos tekstą  PETICIJA LR prezidentei  2014 01 25 ir atsakymą  2014318-145215, pirmiausia paspauskite ant šios žinutės pavadinimo (,,Prezidentūra atsakė į LKKSS VAS peticiją“), o po to ant konkretaus dokumento.

Taip pat, LR Vyriausybė, reaguodama į VAS raštą dėl Lietuvos kariuomenės pajėgumo stiprinimo  72-959 priedas, atsiuntė raštą   72-959.

Kovo 20 d. Prezidentūra atsakė į LKKSS VAS raštą dėl Lietuvos kariuomenės pajėgumo stiprinimo  2014324-8472

Balandžio 1 d. KAM atsakė į LKKSS VAS raštą ,,Dėl kariuomenės kūrėjų lankymosi Vytauto Didžiojo karo muziejuje“  12-01-548

Balandžio 1 d. KAM atsakė į LKKSS VAS raštą ,,Dėl kariuomenės kūrėjo statuso krašto apsaugos sistemoje“  12-01-551

Paskelbta Naujienos.
  1. Gynybiniai pajėgumai ženkliai padidinti: Šimašius, Teišerskytė, Masiulis ir kt. įstojo į šaulių sąjungą. Miegokite ramiai!

  2. Lietuvos gynybiniai pajėgumai šiuo metu ženkliai sustiprinti – Auštrevičius, Šimašius ir Teišerskytė tapo Šaulių sąjungos nariais.

  3. Labai ačiū Krašto apsaugos ministre, kad leidote savanoriams kūrėjams einant į Vytauto Didžiojo karo muziejų, Kaune, susimokėti už bilietą (KAM raštas Nr. 12-01-548). Norėtusi pastebėti, kad tokią teisę mes jau turėjome kaip LR piliečiai. Gerai, kad nesu palikęs kokių eksponatų minėtam muziejuje, o tai einant juos pasižūrėti, ar vaikams ir anūkams parodyti, reiktų ir susimokėti (gal geriau tuomet juos laikyti namie? kaip šeimos relikviją). Taip pat labai dėkingas KAM darbuotojams priėmusiems šį sprendimą (kad mokėti už bilietą), nes taip išreikšta begalinė pagarba savanoriams kūrėjams, kūrusiems kariuomenę ir valstybę, kuri ir moka algas tiems patiems KAM darbuotojams, priėmusiems šį „saliamonišką“ sprendimą: norėdamas parodyti, kaip valstybė gerbia savo gynėjus ir neima mokesčio už bilietą, nusivesčiau tris vaikus (ir dar žmoną) ir už juos sumokėčiau, dabar esu moraliai priverstas nevažiuoti – reiškia muziejus negaus gausesnių pajamų… O vasario 16, kovo 11, liepos 6 ir lapkricio 23 d. yra kas veikti ir Vilniuje: mes, savanoriai kūrėjai, stovime rikiuotėje, reprezentuodami sunkų, mirtinai pavojingą ir garbingą LK kūrimosi etapą, 1990-1991 m. (ir už tą „etapą“ Maskvos pučui pavykus ne vienas būtume gulėjęs sušaudytas kokioje duobėje). Kur ten mums vilniečiams per tokias šventes į Kauną važinėt?.. Dar kartą labai ačiū KAM ministre (ir ministerijos valdininkai) už išreikštą mums, savanoriams kūrėjams, „nuoširdžią pagarbą“ ir širdingai atleiskite, bet turbūt po šio rašto nelabai lankysiu VD karo muziejaus… JAU PAGERBĖTE, TAI JAU PAGERBĖTE…

  4. Panašu, kad mums dar teks padirbėti dėl kariuomenės kūrėjo statuso visuomenėje ir kariuomenėje. Vienas mus išvadina ,,eiliniais majorais“, kitas aiškina apie ,,ramų miegą“, trečia pasakoja kaip turėtume būti inovatyvūs pristatydami save ir t.t. ir pan. Nieko, sustiprėsime ir dar apie save priminsime….inovatyviai ir išmaningai:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *