Šaukiamas pakartotinis visuotinis LKKSS VAS narių susirinkimas

Sausio 27 d. (sekmadienį) 12:00 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius)

2018-12-16 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje. M.Abaravičiaus nuotr.Į 2018-12-16 šauktą LKKSS VAS susirinkimą atvyko tik 38% balso teisę turinčių narių, todėl LKKSS VAS valdyba 2019-01-03 posėdyje nusprendė sušaukti pakartotinį visuotinį LKKSS VAS narių susirinkimą, kuriame bus dirbama pagal  kvorumo nesurinkusio 2018-12-16 šaukto visuotinio susirinkimo darbotvarkę, patvirtintą LKKSS VAS valdybos 2018-12-10 posėdyje.

Visuotinio LKKSS VAS narių susirinkimo darbotvarkė:

  1. VAS Valdybos pirmininko ataskaita
  2. Finansinė ataskaita, tvirtinimas
  3. Garbės teismo ataskaita
  4. 2019 m. darbo plano pristatymas ir tvirtinimas
  5. VAS valdybos įgaliojimų pratęsimas
  6. Kandidatų į LKKSS valdybą, revizijos komisiją ir etikos komisiją tvirtinimas
  7. Būrių susirinkimai ir būrių vadų rinkimai būriuose

Kviečiame LKKSS VAS narius atlikti pareigą pagal galimybes ir sugebėjimus dalyvauti Sąjungos veikloje bei atsakingai pasinaudoti savo teise rinkti ir būti išrinktais  į Sąjungos valdymo organus

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.
  1. Mano giliu įsitikinimu, laikas baigti tą žaidimą su kariuomenės kūrimu. Kariuomenei padėjom susikurti, kariuomenė funkcionuoja puikiai. Kam dar reikalingi jos kūrėjai? Kad seniem klipatom susitikti laikas nuo laiko? O gal svarbiausia nario mokestį susimokėti. Ir nežinia kur tie pinigai nukeliauja. Amerikos balsas pavyzdys. Atliko savo misiją ir kai tapo nereikalingas (Lietuva tapo laisva) – nutraukė savo veiklą. Taip ir šiuo atveju turėtų būti. O gal lauksim kol paskutinis kariuomenės kūrėjas užvers kojas? Tada savaime nustos egzistuoti ši kontora.

  2. Joks tu Kostas ir joks kariuomenės kūrėjas, jei nežinai dėl ko egzistuoja ši organizacija. Jei aš klystu, niekas nedraudžia išstoti- nereiks veltui savo demagogijomis laiko gaišinti nei sau, nei mums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.