Seimo lankytojų centre bus pristatyta LKKSS nario viršilos Ernesto Kuckailio knyga „Partizano žiedas“

Gruodžio 18 d., trečiadienį, 13:00. Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60)

„Partizano žiedas“ – penktoji autoriaus knyga. Joje E. Kuckailis virtualiai nusikelia į 1948-uosius ir kartu su Tauro apygardos vadu Faustu bei Pietų srities atstovu Vanagu keliauja į Žemaitiją, partizanų vadų susitikimą, kurio metu gimė 1949 m. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdis ir garsioji sąjūdžio deklaracija. Partizanai keliauja dešimtis ir šimtus kilometrų, pakeliui pakeldami be galo sunkias sąlygas, pavojus, netgi kitų partizanų nepasitikėjimą ir išbandymus. Knygoje pasitelkiant istorikų ir archeologų tyrinėjimų medžiagą papasakoti ir kai kurių deklaracijos signatarų likimai.

Knygos autorius E. Kuckailis – profesionalus Lietuvos kariuomenės karys, viršila. Ginkluotose pajėgose nuo 1991 m. tarnavęs Savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje, Vytauto didžiojo Jėgerių batalione, Žvalgų (jėgerių) mokykloje. Dabar – snaiperių rengimo ekspertas Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre. Dalyvavo karinėse misijose Kosove, Afganistane ir Irake.

Daugiau informacijos lrs.t pranešime žiniasklaidai 

Knygos pristatymas Kauno pilyje. S.Stoškaus nuotr.

Paskelbta Skelbimai, VAS nariai.
  1. Šaunuolis tas mūsų, LK kūrėjų savanorių, bendruomenės narys Ernestas Kuckailis, kuris ne tik ginklą valdo, bet ir plunksną… Jo knygos – tai atsvara „raudonųjų“ knygų rašymui ir filmų statymui… Gal kada ir pagal E.Kuckailio knygą pastatys imponuojantį filmą apie mūsų didvyrius partizanus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *