←Atgal

Kaip kaupti maistą ir vandens atsargas?

Toliau→

Š.J. Vaisiai, daržovės. Ar verta bandyt išsaugoti šviežius?

A.D. Šiek tiek turėti yra gerai. Bet didelį kiekį išlaikyti šviežią reikės energijos šaldikliui. Taip pat daržoves išvirti reikia daug energijos. Jei šeima įpratusi vartoti daug bulvių, vadinasi, jų rūsyje ir saugojimo sąlygos bus tam pritaikytos. Kitais atvejais nevertėtų daug kaupti, nes sugedusios sukels papildomų problemų.

Kokie produktai nelabai tinkami tokiom sąlygom? Tarkim, pupelės. Mažoje patalpoje pupelių privalgę penki žmonės gali kelti diskomfortą. Nepakaks ventiliacijos pajėgumų.

Š.J. Geriausia saugoti konservus?

A.D. Taip. Vaisiai gabalėliais, mišrainės. Yra tikrai nemažas pasirinkimas. Galima ir vakuoti patiems. Tokie produktai iki metų išlieka naudojami.

Š.J. Kokie produktai nelabai tinkami tokiom sąlygom? Tarkim, pupelės. Mažoje patalpoje pupelių privalgę penki žmonės gali kelti diskomfortą. Nepakaks ventiliacijos pajėgumų.

„Shutterstock“ nuotr./Konservuotos daržovės

„Shutterstock“ nuotr./Konservuotos daržovės

A.D. Kaip jau minėjau, svarbiau maisto įvairovė. Visi nuspręs, ar nori pupelių ir pakentėt prastą kvapą, ar geriau valgyti makaronus. Bet galimybę turėti reikia. Taip pat – atsižvelgti į įpročius.

Š.J. Apie maistą jau baigiame. Kitoje temoje aptarsime aprangą ir patogios nakvynės atributus.

←Atgal

Kaip kaupti maistą ir vandens atsargas?

Toliau→

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *