LKKSS VAS nario dr. Vytauto Račkausko straipsnis

Istorijos akimirka kaip studentų fizikų grupė Lietuvą gynė. Perskaitykite ir šią nuorodą siuskite savo giminėms ir pažįstamiems. Taip mes pagerbsime drąsius 1991 m. Vilniaus universiteto studentus fizikus, kurie kaip ir dauguma 1991 m savanorių, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių, yra nedovanotinai primiršti, artėjant 1991 m. Sausio 13-osios 25-ečiui.

Vidas Čepulis 1991 Raudonoji V. Čepulio knygutė 1991

 

 

 

Jei „Sausio įvykių“ metu TAUTA buvo Parlamento „skydas“ – tai savanoriai buvo „TO APVALAUS SKYDO CENTRINĖ GELEŽINĖ DALIS“, tarsi geležinis gumbas. Skydo kraštus priešas gali aptrupinti, bet kol laikosi „centrinis geležinis gumbas“ – skydas gynyboje funkcionuoja…

Jei „Sausio įvykių“ metu TAUTA buvo „gynybinė ietis“ – tai savanoriai buvo „TOS IETIES AŠTRUSIS GELEŽINIS ANTGALIS“, o tauta tos ieties tvirtas kotas. Geležinis ieties antgalis be tvirto koto – tai tik aštri geležtė, o kotas be geležinio antgalio – tik tvirta lazda…

TAUTA ir KARIUOMENĖ (SAVANORIAI) – yra VIENUMA. Kol TAUTA maitina ir gerbia KARIUOMENĘ (KARIUS SAVANORIUS), tol KARIAI gina savo TAUTĄ, ir tuo pačiu VALSTYBĘ – TAUTOS NAMUS.

Dr. Vytautas Račkauskas

P.S. Pateikiamas straipsnis – triskart sutrumpintas variantas (dedikuotas studijuojančiam Lietuvos jaunimui). Pilną straipsnio versiją pažadėjo atspausdinti savaitraštis „SAVANORIS“. Informacinis karas už mūsų PROTUS ir ŠIRDIS tęsiasi, ypač už jaunimo protus ir širdis. Ir taip jau 25 metus, nuo pat KOVO 11-osios AKTO paskelbimo.

Prisidėkime prie tos kovos, skleisdami šį straipsnį (jo nuorodą) Lietuvos visuomenėje.

 

 

 

Paskelbta Naujienos, Trečioji banga, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *