2017-08-21 Paminėtos savanorio A.Sakalausko žūties 26-sios metinės

2017-08-21 įvyko savanorio A. Sakalausko pagerbimo ceremonija jo žūties vietoje, prie paminklinio akmens (A. Goštauto g., Vilnius) ir Lietuvos Respublikos Seimo II rūmų galerijoje atidaryta paroda, skirta A. Sakalausko atminimui

Arturo Čiro ir Lino Ladigos fotoreportažas:

Kviečiame paskaityti naujienų skyrelyje publikuojamą LKKSS VAS nario ats. ltn. dr. Vytauto Račkausko straipsnį  Pagerbtas savanorio Artūro Sakalausko atminimas jo žūties vietoje

4 komentarai

Kuo toliau tuo margiau savanorių kūrėjų rikiuotėje …. kadangi krašto apsaugą remia virš 20 organizacijų, tai tikėtina dar daugiau jų vėliavų bus 2018 metais? … siūlau neberinkti į rikiuotę LKKSS narių, tiesiog ateiti paminėti savanorio A.Sakalausko žuties metines.

Vytautas Račkauskas

… kaip ir rašiau informaciniame straipsnelyje, pasikartosiu: „informacinio karo su Rusija (Sovietų Sąjungos teisių ir įsipateigojimų perėmėja) fronto linija yra ties Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių rikiuotės pirmos eilės linija…” Kas dar turi parako – tas pastovi rikiuotėje pusvalandį… (su lazdele pasirėmęs, skirtingu aprangos kodu…). Kas ateina tik pagerbt ir paliūdėt – pastovi tarp VIP svečių… Kas abejingas ar nusivylęs – ir visai neateina… Kiekvienas renkasi pagal galimybes, norą ir sąžine… Bet, kad po 5 metų, pirmą kartą nebuvo padėtas gėlių krepšelis nuo LKKSS Vilniaus apsk. skyriaus prie A. Sakalausko akmens irgi daug ką pasako… Vien ateiti neužtenka, bet tai mano nuomonė, su ja galite ir nesutikti.

Jeigu LKKSS nariai kviečiami į rikiuotę, tai atvykę nariai privalo dėvėti kuo vienodesnę aprangą, kitaip jie atrodo kaip kaliausės darže, t.y. realus rikiuotės efektas visiškai priešingas siekiamam; antra, vieneto (LKKSS) rikiuotėje turėtų būti tik viena vėliava (LKKSS), o ne tiek vėliavų, kiek kas nors jų atsineša (daug stovinčiųjų rikiuotėje priklauso bent 3-5 organizacijoms – negi visų jų vėliavas reikia vienoje rikiuotėje demonstruoti?).

K. Gasparas Genzbigelis

Dėl Kariuomenės kūrėjų rikiuotės Valdo komentaras tinkamas. Deja, už rikiuotę ir jos drausmę privalo būti atsakingas Vadas. Jeigu pats nesugeba, yra galimybė ką nors įgalioti. Apie tinkamą aprangą ir nors kiek padorią karišką drausmę kiekvienas turėtu susiprasti pats. Jeigu nebesusigaudo ir jaučiasi lyg turguje, tokiems rikiuotėje vietos neturi būti.
Dėl kelių neatsakingų žmonių mes rikiuotės neatsisakysime. Tiems, kas norėtų mus ištrinti, patarčiau nesistengti.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *