Sutartys ir projektai

12 Comments

Laba diena
Klausimas: Knygos apie LKKSS viršelio projekto
1. Kodėl knygos viršelis yra juodos spalvos, tuo labiau pirma nuotrauka yra net paryškinta juodame rėmelyje. Nejaugi tie žmonės kurie yra toje nuotraukoje jau aname pasaulyje. Mano nuomone knygos viršelyje tai nelabai tinka, o juoda spalva tai jau … gedulinga knyga. Gal vertėtų iš viso nuotraukos viršelyje nedėti, o pakeisti kokiu nors bendru fonu su LKKSS simbolika ar kokiu nors atvaizdu susijusiu su LKKSS

Ačiū už pastebėjimus. Skelbiamas viršelio projektas yra tik pirmasis bandymas/variantas, tad bet kokios idėjos yra vertingos.
Data ,,1993-2013″ galėtų būti kaip nuoroda, apie kokį laikotarpį leidinyje bus kalbama.

Laba diena dar kartą
2. Klausimas. Kodėl knygos viršelyje yra užrašyta data 1993-2013.

Vytautas Račkauskas

Pritariu Leonardo Striupo minčiai „dėl LKKSS VAS knygos” – juodas viršelis nelabai tinka. Žinau tik vieną knygą „juodai-baltą” pavadinimu „1991.01.13”. Gal į ją nesiorientuokim… parinkim spalvas iš žalios paletės (karių spalvos), arba trispalvės spalvas, arba maišykim spalvas, dėkim kelias nuotraukas, išbarstę kaip kaleidoskopą… Meno žmonių LKKSS VAS yra gi… Tik nerėminkim savų kūrėjų savanorių „juoduose rėmuose”. Dar ne laikas…

O kodėl Savanoriai 1993 – 2013 m?
Juk savanoriai prasidėjo 1990 m. po kovo 11-osios.
Dar dėl viršelio.
Gal sąjungos ženklas trispalvės fone būtų neblogai?

Nuo 1993 m., nes tuo metu susibūrė LKKSS atkūrimo iniciatyvinė grupė. Bet be abejo, viskas dar yra diskutuotina. Kaip ir dėl viršelio.

Vidmantas Budrys

Aš manau, kad gedulingos spalvos mums netinka (t.y. juoda ir violetinė) geriausia būtų džiaugsmingos – pergalės spalvos geltona arba raudona, na gal būt žemės spalva – žalia.

Leonardas Striupas

Laba diena gerbiami vadai, iniciatoriai knygos apie LKKSS narius ruošimą.
Klausimas pirmas. Kodėl užgeso iniciatyva dėl knygos leidimo.
Klausimas antras. Nebėra diskusijos ir dėl to kodėl tik nuo 1993 metų.
Mano nuomonė tokia, kad šioje knygoje nieko (nei nuotraukų nei informacijos apie žmones kūrusius, dirbusius kariuomenės labui, tačiau iki 1993 metų dėl vienos ar kitos priežasties palikusius savanorių gretas) nebus galima įtraukti į knygos turinį.
Užmojis „BUVO” didelis, garbingas. Tačiau praėjo tik, o gal net 3(trys) metai ir viskas kas buvo kalbėta iš didžiosios tribūnos taip ir liko tik garsų virpesiais. O mūsų tikrųjų Kurėjų vis mažiau darosi. Kam tada ta knyga bus įteikiama, dovanojama ar kitaip panaudojama… Lieka tik nuomonė, kad LKKSS nariai reikalingi tik tam, kad pervestų tam tikrą pinigų kiekį knygoms ir nario mokesčiui mokėti, o visi kiti garsūs ir gražūs pareiškimai tik pareiškimais ir lieka. O juk buvo siūloma ir pagalba. Tačiau …
Ačiū už dėmesį, gal ir per daug liūdnai aš čia parašiau bet tikrovė tokia, kad…

Vytautas Račkauskas

Daug karčios tiesos pasakei Leonardai… Norėtusi pamatyti bent juodraštinį popierinį knygos apie LKKSS VAS narius maketą… Tuomet vėl aktyviau pildytume ir taisytume maketą, nes matytusi „šviesa tunelio gale”… O dabar vis dar „juodam tunelyje”…

Rolandas Tučas

Pirmiausia visus sveikinu su mūsų kariuomenės jubiliejumi! Visiems kuo geriausios sėkmės ir pakilios nuotaikos!

Gal ne visai ten rašau, tačiau gerb. šio puslapio administratoriams patarčiau sukurti dar vieną skiltį, kurią reiktų pavadinti „LKKSS nariams”, kurioje būtų talpinama informacija apie planuojamus renginius, taip pat nurodyta sąskaita, į kurią galima el. bankininkystės sistemų pagalba pervesti nario mokestį.
Pvz., man nepavyko rasti šios sąskaitos. Aišku, gal ji ir paskelbta (bent jau Vytautas minėjo, kad yra), tačiau vis tiek sunkiai randama. Tad būtų geriau, jog tai būtų nurodyta aiškiau.

Na, bet visumoje tikrai puiku, kad turime puslapį, kuris visuomenei pateikia gana daug vertingos informacijos apie LKKSS ir jos veiklą.

Administratorius

Informacija apie sąskaitą pateikiama skiltyje KONTAKTAI

Rolandas Tučas

Ačiū už informaciją. Netrukus pervesiu.

Tačiau vis tiek rekomenduočiau pagalvoti apie skiltį „LKKSS nariams”. Tai iš tiesų palengvina aktualiausios informacijos (įvairių dokumentų, sąskaitų ir t.t.) paiešką.
Esu pastebėjęs, kad dauguma organizacijų, mokyklos ir kt. panašias skiltis turi („… nariams”, „bendruomenės nariams”, „darbuotojams” ir t.t.).

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *