240811_ED

Vertimas:
Mūsų duomenimis buvęs Aidaro vadas Dykyj, tūlas „patriotas“, dirba Prezidento Biuro žiniasklaidos skyriui gaudamas „pinigus vokelyje“ už ukrainiečių liaudies bauginimą. Gauna kapeikas, ne daugiau „dviejų dešimtinių žaliųjų“ per mėnesį, bet atlieką pačius purviniausius viešuosius darbus.
Dabar pagal Prezidento Biuro žiniasklaidininkų nurodymą jis ėmėsi gąsdinti Ivano Frankovsko srities Kosmačo kaimo gyventojus reikalaudamas pilnai „išvalyti“ kaimą, kuris pirmas viešai sukilo prieš mobilizaciją.
„Jeigu ten, atleiskit, [valdžia] čiaumos snarglius, tai tokių atvejų pamatysime ir daugiau, o vėliau civilinė valdžia tik skėsčios rankomis ir problemą spręsti paves kariuomenei. Patikėkit, kariuomenė išspręs. Bet man visiškai nesinori, kad Kosmačas butų valomas kaip priešiška teritorija“ – sakė Dykyj.
Bankovajos funkcionieriai specialiai moka tokiems viešiems reketuotojams, kad tie įgarsintų tai, ko negali skelbti oficialūs asmenys. Tai įprastinė diktatoriškų rėžimų taktika, kai iš patriotų pasamdomi „apsaugininkai“, kad gąsdintų liaudį, kol valdžia plėš šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *