Knygos „Partizanų žiedas“ pristatymai minint Laisvės gynėjų dieną

LKKSS VAS nario Ernesto Kuckailio knygos „Partizanų žiedas“ pristatymai minint Laisvės gynėjų dieną

2019-12-18 Vilniuje, Seimo lankytojų centre

2020-01-09 Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje („Aušros“ muziejus)

2020-01-11 Prienų kultūros ir laisvalaikio centre

2020-01-12 Ukmergės kultūros centre

Autoriui knygą pristatyti padėjo poetas, bardas, pulkininkas leitenantas Valerijus Šerelis, kuris gitara atliko muzikinius kūrinius… Prisimindami 1945-ųjų sausio 12-osios įvykius, kai Sovietų kariai Lėno miške apsupo ir sušaudė partizanų būrį, tarp kurių buvo ir Vyčio apygardos vadas kapitonas Juozas Krikštaponis, E. Kuckailis ir Ukmergės Vyčio šaulių kuopos nariai nuvyko į partizanų žūties vietą bei pagerbė kovotojus už Lietuvos laisvę.

2020-01-14 Druskininkų  savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Prie įėjimo į biblioteka svečius pasitiko uniformuoti LŠS G.Matulionio 103 šaulių kuopos šauliai o salėje visų laukė Ernestas vilkintis Lietuvos partizanų uniformą ….. Prasidėjus knygos pristatymui -mini spektakliui , Ernestas įsikūnijo į vieną iš partizanų -Rikį kuris į Lietuvos partizanų vadų susitikimą lydi Tauro apygardos vadą ,autorius nusikėlė į 1948 m ir laiku keliavo pasakodamas savo nuotykius .
Pristatymo metu buvo prisimintos 3 Lietuvos kariuomenės savanorių kartos , Vytauto Didžiojo Jėgerių bataliono kūrimasis ir nuskambėjo labai nuoširdus palinkėjimas ateities kartoms – jog jiems niekada netektų kartoti tų žygdarbių kuriuos patyrė 3 savanorių kartos o tik juos prisimintų ….. (R.Šerpatauskas)

2020-01-15 LRT laidoje „Labas rytas“

2020-01-17 Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Jautrius muzikinius kūrinius atliko bardas Romas Naidzinavičius

 

 

 

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *