Aptartas Lietuvos piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategijos įgyvendinimo planas

2011-11-16 Krašto apsaugos ministerijoje. vyr. srž. Arno Čemerkos (KAM) nuotr.

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija baigė rengti Nacionalinės darbotvarkės „Lietuvos piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategija“ įgyvendinimo plano projektą.

Šių metų lapkričio 16 d. (trečiadienį) Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos viceministro kvietimu, ministerijoje įvairiose srityse aktyviai veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovai ir krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus, gynybos politikos grupės vadovas Andrius Vaivada, bei ministerijos specialistai detaliai aptarė visuomenininkams pateiktąjį plano projektą bei esminius, šio plano įgyvendinimo krypčių ir sričių, klausimus.

Šiame pasitarime dalyvavo Lietuvos Kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos (LKKSS) valdybos pirmininkas, Nepriklausomybės atkūrimo akto Signataras Saulius Pečeliūnas, šios sąjungos Vilniaus apskrities valdybos pirmininkas Linas Ladiga, Lietuvos Ginklų savininkų asociacijos (LiGSA) valdybos narys Andrejus Staško ir valdybos pirmininkas, advokatas Arūnas Marcinkevičius.

Bendrą abiejų šių organizacijų poziciją Lietuvos piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategijos įgyvendinimo plano teisinio reglamentavimo ir praktinio įgyvendinimo tobulinimo klausimais pasitarime pristatė signataras Saulius Pečeliūnas (LKKSS) ir advokatas Arūnas Marcinkevičius (LiGSA).

Nevyriausybinių organizacijų atstovai įsipareigojo iki š.m. lapkričio 30 d. pateikti Krašto apsaugos ministerijai savo pasiūlymus raštu.

LiGSA ir LKKSS informacija

Paskelbta Fotogalerija, LKKSS veikla, Naujienos, Pilietinė gynyba, VAS veikla.
  1. Būtų įdomu susipažinti su KAM parengtu „Lietuvos piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategija“ įgyvendinimo plano projektu, su LKKSS ir Lietuvos Ginklų savininkų asociacijos siūlymais. Esu ne tik dimisijos karys, bet ir ginklų savininkas. Labai gerai, kad LKKSS organizacijos vadovybė nemiega ir dirbą labai naudingą darbą. Įdomu ar rengiant šį projektą buvo pajungti ir profesionalūs dimisijos kariai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *