Jiezne atidengtas paminklas „Trims savanorių kartoms“

3 komentarai

Kodėl ne keturios , kodėl viena praleido , tarsi nebūtu buvusio 1941m. birželio sukilimo ? !

Antanas Kliunka LKKSS PAŠS pirmininkas

Taip, atidengė birželio 23 d., Birželio sukilimo 80 -čio dieną ir kartu pažemino 2000 žuvusių Birželio sukiėlių.
Mūsų, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos skyrių LKKSS vėliavose – trys datos: 1918 – 1941 -1990.
Įstatuose 12.2 skyriuje:
Skyriaus nariais gali būti fiziniai asmenys:
……………………………………….
– 1941 m. birželio sukilimo dalyviai;
…………..

Matosi, kad dar tebeveikia okupanto hibridinio karo „žalieji žmogeliukai“ ir jų atžalos. Jie sąmoningai vykdo „kremlinių“ užsakymus – klastoja niekina ir šmeižia VISŲ 3-jų KARTŲ LIETUVOS KARIUS SAVANORIUS.
Buvo ir yra puolami okupanto žiauriai nužudyti KARIAI SAVANORIAI – KAZYS ŠKIRPA,JONAS NOREIKA,JONAS ŽEMAITIS–VYTAUTAS,ADOLFAS RAMANAUSKAS–VANAGAS – VISI 1941 metų SUKILĖLIAI; jau atsidūrėme jų taikinyje ir mes 1990-1991 metų SAVANORIAI.
Akis bado ir paminklai Kryžkalnyje, kur neliko Lietuvos PARTIZANŲ SIMBOLIO – dvigubo KRYŽIAUS. Dabar VISUR BANDOMA IŠTRINTI 1941 m. BIRŽELIO SUKILIMĄ ir tuos 2000 žuvusių Lietuvos SŪNŲ.
Jau 30 METŲ kaip okupantas ir jo pakalikai klastingai trukdo pastatyti viso 1000 m. vykusias LIETUVOS LAISVĖS KOVAS MENANTĮ PAMINKLĄ LIETUVOS SOSTINĖS Lukiškių reprezentacinėje aikštėje su LAISVĖS KARIO –Lietuvos Valstybės herbo VYČIO skulptūra. Į šį okupanto hibridinį karą prieš Lietuvą ir jos LAISVĖS GYNĖJUS įtraukti ne tik pavieniai „menininkai“, bet ir mūsų apgintos ir atkurtos valstybės institucijos: Kultūros ministerija, LRT transliuotojas, teismai, Vilniaus savivaldybės meras šimašius. Neturėdami politinės valios mindžiukuoja Seimas, Vyriausybė …
NORĖČIAU ŽINOTI, kas ir kodėl tai daro

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *