JAV kariai kviečia šeštadienį į susitikimą Vilniaus Katedros aikštėje

Visi LKKSS nariai, kartu su vilniečiais ir miesto svečiais, šį šeštadienį, spalio 24 d., nuo 11.00 val. kviečiami dalyvauti rotaciją Lietuvoje baigusių JAV 173-iosios oro desanto brigados „Delta“ kuopos karių išleistuvių renginyje Katedros aikštėje Vilniuje.  Daugiau detalių apie renginį perskaitysite suaktyvinę (paspaudę) šios žinutės pavadinimą.

JAV kariai drauge su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų LDK Birutės ulonų bataliono kariais pristatys savo techniką ir ginkluotę, kurią naudojo treniruodamiesi ir dalyvaudami bendruose mokymuose su Lietuvos kariais.

Rotaciją Lietuvoje baigusius JAV karius keičia nauja pamaina, JAV kariai atsigabens ir sunkiąją techniką. JAV kariuomenės Sausumos pajėgų 36-ojo pėstininkų pulko kariai atsigabens kovos tankus   „M1A2 Abrams“,  šarvuočius „Bradley“  ir  kitą sunkiąją ir logistinę techniką. Lietuvoje bus dislokuotas kuopos dydžio padalinys su paramos vienetais  – iš viso apie 70 transporto priemonių, tarp jų  ir penki tankai  M1A2 „Abrams“, 13 šarvuočių „Bradley“.

Daugiau informacijos – https://www.facebook.com/events/637032603066617 (bus atnaujinama).

 

Paskelbta Skelbimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *