Kariuomenės kūrėjai perduoda patirtį šauliams

2015 m. sausio 23 d. vakare Vilniaus įgulos karininkų ramovėje vyko Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės užsiėmimai. 60 šaulių iš dviejų kuopų susirinko į teorinės paskaitos apie išgyvenimo pagrindus išklausymą prieš išvykstant į praktines pratybas.

Pradžioje savo patirtimi pasidalino buvęs Jungtinės Karalystės kariuomenės karininkas, turėjęs galimybę ,,išmaišyti“ visą pasaulį. Vėliau savo patirtį perdavė LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus narys ats. mjr. Albertas Daugirdas, 21 metus tarnavęs Lietuvos kariuomenėje ir įgavęs išgyvenimo eksperto kvalifikacją.

Praktinius išgyvenimo kursus LŠS nariams atsargos majoras veda jau nuo 2012 m. ir juose yra mokęsi apie 100 šaulių.

DSCN5539

DSCN5542

DSCN5536

Sausio 24 d. Kauno apskrityje, Kėdainių apylinkėse, kitas Vilniaus apskrities skyriaus narys – atsargos kapitonas Gintaras Bartasevičius – vedė pratybas Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės šauliams (plačiau žiūrėti pagal šią nuorodą  .

Tad džiugu, kad artimas bendradarbiavimas vyksta ir toliau, o tiek šauliai, tiek ir kariuomenės kūrėjai, stiprina savo pasirengimą ginti Tėvynę.

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.
  1. Šaunu, kad Lietuvos kariuomenės savanoriai kūrėjai „ranka rankon, petys petin“ bendradarbiauja su Lietuvos šaulių sąjunga ir perduoda jiems savo vertingą patirtį… kaip išgyventi ir išgelbėti savo bendražygį sužeidimo atveju. Kiekvienas mokslo ir patirties grūdas pildo žinių aruodą, kurio gali prireikti ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir ekstremaliose sąlygose. Pagarba LKKSS VAS instruktoriams ats. mjr. Albertui Daugirdui ir ats. kpt. Gintarui Bartasevičiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *