LKKSS nariai sąskrydyje „Su Lietuva širdy“

2018 m. rugpjūčio 4 d.  Ariogaloje vyko 28-asis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“, kuriame tradiciškai dalyvavo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Šiaulių ir Vilniaus skyrių atstovai.
LKKSS kolona (9 ŠAS ir 10 VAS nariai) žygiavo iškilmingoje eisenoje nuo Ariogalos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios į Dubysos slėnį, kur vidurdienį vyko šventės atidarymas.
Gausi auditorija diskusijų palapinėje dalyvavo LKKSS nario viršilos Ernesto Kuckailio naujos knygos „Laiškai iš Varviškės“, supažindinančios su Lietuvos šaulių kovomis likviduojant vadinamąją Varviškės „respubliką“ (1920 – 1923 m.) pristatyme.  Pristatymo pabaigoje nuskambėjo Ernesto Kuckailio ir jo neatskiriamo draugo, taip pat LKKSS VAS nario, plk. ltn. Valerijaus Šerelio atliekama daina „Skylutė šalme“.
Partizanų stovykloje LKKSS VAS narys mjr. Gediminas Trakimas ir LKKSS Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininkas Kęstutis Trakimas platino šių metų pradžioje išleistą Didžiosios kovos apygardos štabo viršininko Benedikto Trakimo-Genelio prisiminimų knygą „Noriu džiaugtis laisve“. Kitame aikštės kampe knygas apie Dainuvos krašto partizanus platino LKKSS VAS narys plk. Arūnas Dudavičius.
Nepavyko sutikti teritorijos šeimininkų – Kauno apygardos skyriaus atstovų, tad nė vieno jų neįvardijome… Apgailestaujame, jei nepastebėjome ar neatpažinome.

2018-08-04 Ariogala. Partizanų stovykloje

Daugiau nuotraukų iš renginio pateikiama skiltyje FOTOGALERIJA->2018 metai

Paskelbta VAS veikla.
  1. Puiki išvyka į patriotiškų žmonių sąskrydį „Su Lietuva širdy“. Dėkoju LKKSS VAS nariams – kelionės kompanjonams, bendražygiams iš kaimyninio LKKSS Šiaulių apskrities skyriaus, LK vadovybei už skirtą transportą ir KASP vairuotojui Tomui už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą… Daugiau tokių renginių ir tokios linksmos kompanijos… Einu skaityti Ernesto Kuckailio knygos „Tylūs žingsniai per samanas“… Kainavo tik 6 eurus, kai Vilniuje knygynuose – 14 eurų… + gavau autoriaus asmeninį autografą. Ne kelionė, o PASAKA…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *