LKKSS VAS kovinis būrys: reikalingas jūsų apsisprendimas

Vasario 17 d. VAS valdybos posėdyje nutarta pasinaudoti LR įstatymuose (Karo padėties įstatyme, Ginkluotos gynybos ir pasipriešinimo agresijai įstatyme ir kt.) numatyta galimybe piliečiams ir visuom.  organizacijoms burtis į Kovinius būrius. VAS nariai, pasiryžę reguliariai palaikyti kovinius įgūdžius, raginami jungtis į LKKSS VAS Kovinį būrį. Apsisprendusieji turi apie tai informuoti VAS valdybos pirmininką ir/ar savo būrio vadą.  

VAS valdybos posėdyje buvo pritarta VAS nario ats. mjr. A. Daugirdo parengtai LKKSS VAS Kovinio būrio koncepcijai (projektui). Šis dokumentas, kartu su minėto posėdžio protokolu, buvo išsiųstas visiems VAS nariams el. paštu susipažinti ir pateikti pastebėjimus iki kito valdybos posėdžio.

VAS nariai, kurie apsispręs iki kovo 1 dienos jungtis į LKKSS VAS Kovinį būrį, bus kviečiami į kovinių įgūdžių palaikymo pratybas ir mokymus. Pirmosios pratybos numatytos jau kovo mėn. pradžioje.

Šia proga primenu, kad VAS aktyvo grupių tarpe yra „Karinio rengimo ir įgūdžių palaikymo“ grupė, kurios vadovu sutiko būti ats. mjr. A. Daugirdas. Tačiau reikalinga ir jūsų parama bei turimos specialiosios karinės žinios VAS Kovinio būrio įgūdžių palaikymui. Pasiūlykite savo karinius gebėjimus Tėvynės labui.

Paskelbta Skelbimai, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *