Pagalba skurstančių šeimų vaikams

NOKT ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie jų organizuotos akcijos.

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Facebook paskyros gegužės 14 d., Pilietinio pasipriešinimo dienos, įraše skelbiama:

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie akcijos padėti skurstančių šeimų vaikams. Iš viso, padedant NOKT, šiam kilniam tikslui surinkome 1500 eurų. Už juos nupirkome 92 vaikams maisto produktus, iš jų – 2 vaikams Vilniuje ir 2 vaikams Druskininkuose, kurių proseneliai buvo partizanai, taip pat 65 vaikams Kazlų Rūdoje ir 23 vaikams Marijampolėje.
Dalinimasis širdžių šiluma ir tuo, ką turime, su savo artimu mūsų pilietiškumui suteikia daugiau gyvybės ir prasmės. Gera žinoti, kad surėmę pečius galime palengvinti gyvenimą tiems, kuriems šiuo metu sunkiausia.

Apie organizuojamą lėšų rinkimo akciją artėjant Motinos dienai buvo skelbiama Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos (NOKT) bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Facebook paskyrose. Akciją parėmė ir LKKSS VAS bei atskiri nariai.

Paskelbta Naujienos, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *