Atnaujinta 2014-02-06: Dar daugiau nuolaidų kariuomenės kūrėjams

 Vykdant 2014 m. VAS veiklos plano projekto IV skirsnio ,,Rūpintis Sąjungos narių ir jų šeimų socialinėmis garantijomis bei ginti jų teises“ 17 punktą, Vilniaus apskrities skyriaus valdyba susitarė, kad militarinių prekių prekybos atstovai ,,Armijai ir civiliams“ (UAB Baltijos arsenalas), ,,Airsoft“, ,,Survival“  Lietuvos kariuomenės kūrėjams savanoriams įsigyjant prekes suteiks 10% nuolaidą.

Papildyta. AMB ,,KITA TAKTIKA“ – vienintelis Lietuvoje interaktyvus tiras KARIAUKTIRAS.LT suteikia kariuomenės kūrėjams šias nuolaidas: elektriniai šratasvydžio ginklai (AEG – Automatic electric gun) 20%;
dujomis varomi ginklai (GBB – Gas blow back) 10%.

UAB ,,Military Shop“ – karinio antikvariato parduotuvė – suteikia 10% nuolaidą visoms parduodamoms prekėms.

Prieš atsiskaitant, pardavėjui reikia parodyti LKKSS nario pažymėjimą.

Nepaprastai džiugu, kad minėtų prekybos ir paslaugų tinklų atstovai be jokių užuolankų pripažino, kad kariuomenės kūrėjai yra verti didžiulės pagarbos ir kukli nuolaida yra tik viena iš šios pagarbos išraiškų.

Kontaktai (aktyvuotus elektroninius adresus spauskite svetainės pagrindiniame puslapyje apačioje, grafoje Mūsų draugai):

logo internetinė svetainė www.survival.lt

aic1  internetinė svetainė aic.lt

Airsoftas_new internetinė svetainė www.airsoft.lt

MS - Copy internetinė svetainė MilitaryShop.lt

135x149  internetinė svetainė KARIAUKTIRAS.LT

 

Informaciją parengė ats. mjr. Albertas Daugirdas

 

 

Paskelbta Naujienos.
  1. Liuks! Dabar bus dar mieliau užsukti į parduotuvę „Armijai ir civiliams“ (prie ūkės vis ko nors „gero“ prireikia), be to ir airsoftiniai šoviniai į pabaigą (vaikai iššaudė besitreniruodami) – tai laikas pasipildyti atsargas… Nuolaida pačiu laiku. Gerai būtų dar „veteranams“ nuolaida į karo ir istorijos muziejus – tai LKKSS pažymėjimą visi laikytų piniginėj šalia NORFOS, MAXIMOS, GINTARINĖS VAISTINĖS ir pan. kortelių. :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *