Amžinoji šviesa tešviečia Juozui Tolvaišai

Balandžio 18 d., eidamas 95 metus, amžinybėn iškeliavo LKKSS VAS narys, partizanas Juozas Tolvaiša (1926-05-15 — 2021-04-18)

Velionis nuo 2002 m. buvo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos narys Vilniaus apskrities skyriaus Visuomeninių organizacijų būryje. 2008 m. apdovanotas LKKSS 2-ojo laipsnių medalių „Buvome, esame, būsime“ .

Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie

Nuoširdi užuojauta sūnui Gediminui – LKKSS VAS nariui, artimiesiems ir bendražygiams

LKKSS VAS valdyba

Šv. Mišios už velionį aukojamos balandžio 19 d., pirmadienį,   18:30 Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje (Rūdninkų g. 20/1). 
Atsisveikinimas su velioniu balandžio 20 d., antradienį, nuo 9:00 iki 15:00 Vilniaus laidojimo rūmuose (Olandų g. 22).
Urna išnešama balandžio 20 d. 15:00. Laidotuvės Naujosiose Salininkų kapinėse.

Galintys atiduoti paskutinę pagarbą bendražygiui pagal paskelbto karantino sąlygas LKKSS VAS nariai kviečiami rinktis 13:00 

Trumpa J. Tolvaišos biografija publikuojama skiltyje VEIKLA–>ISTORINĖ ATMINTIS–>ANTROJI SAVANORIŲ BANGA

Paskelbta Pro memoria, VAS nariai.
  1. Juozai, tegul Dievas bus Tau gailestingas, tegul bus Tau lengva Lietuvos žemelė, už kurios laisvę ir nepriklausomybę kovojai ir kentėjai Sibiro lageriuose. Užuojauta dėl netekties šeimai. Juozas buvo šviesios atminties iš didžiosios raidės žmogus, priklausė Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungai, su savo, anksčiau amžinybėn išėjusia žmona dainavo tremtinių chore. Turėjau garbės dalyvauti švenčiant jo 90-ties metų jubiliejų, kuris buvo švenčiamas Visų Šventųjų bažnyčioje, jos parapijos patalpose, dalyvaujant bendražygiams tremtiniams. Juozas buvo ir geležinės sveikatos žmogus, todėl svajojo sulaukti ir 100-to metų. Svajonės išsipildymui sutrukdė pandemija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *