Atsargos majoras Albertas Daugirdas. Valdžia toliau imituoja rūpestį kariuomene

5 komentarai

Pritariu Alberto mintims. Šaunuolis.
Gal generolai ir pulkininkai (dar tarnaujantys)ne lauks užtarnautos pensijos, o imsis kokios veiklos padėčiai gerinti.

Vytautas Račkauskas

Ačiū Albertui už pamąstymus ir įžvalgas. Tinklalapyje „TIESOS” skelbtą straipsnį perskaičiau su dideliu susidomėjumu. Esu už LK stiprinimą (110 proc.), bet valdžia turi suprasti, kad po Ukrainos įvykių, visuomenė labai kontroliuos, kur išleisti jų pinigai LK, sumokėti mokesčių pavidalu į Valstybės iždą. Pinigai, mokesčių mokėtojų pinigai, šalies piliečių pinigai, skiriami stiprinti LK pajėgumus ginti savo šalies teritoriją – tam jie ir turi būti „sunaudoti” realiai gynybai, perkant būtiniausius ginklus ir įrangą (ir geros kokybės).

Edgaras Gabševičius

Šaunuolis.Va taip ir toliau gal kada ir supras.Nelaukiu valdžios ginklų,perku pats ginklus ir pirmyn į mišką,šaudyklą.Valdžia nenupirks ir neaprūpins jei patiems nerūpės.Mano būrio tokia nuomonė,tokia linkme ir einame.

Gerb. Albertai,
o kaip gi kitaip gali būti – ši socdemų-darbeičių-tvarkiečių-tomaševskininkų valdžia, be abejonės, taip pasirūpins Lietuvos gynybos reikalais, kad kilus realiam pavojui, uždraus Lietuvos laisvę ginti pasiryžusiems piliečiams burtis į savigynos būrius (tuo, atseit, pasirūpins vidaus kariuomenės pulkai, kurie, deja, gali suskilti į priešingas stovyklas, kaip tai kartą jau atsitiko 1991 metais), spėju, kad konstitucijos nuostatą, leidžiančią kiekvienam piliečiui priešintis Lietuvos okupacijai mėgins traktuoti kaip tik nori, bet tik ne kaip leidimą griebtis ginkluotos kovos (šito tokia kaip šiandieninė valdžia neleis daryti).
Taigi, kuomet krašto apsaugos ministras siūlo „ramiai miegoti”, belieka piliečiams patiems sukti galvas kaip organizuoti teritorinę krašto gynybą, nes valdžia apie tokio pobūdžio gynybos organizavimą išvis neužsimena.

Sveiki,
Na esam vagių ir vergų tauta(aš tai įvardinu kaip 2V sindromą) ir tiek. Kaip pavyzdį įsižeidusiems dėl tokio mano grubaus palyginimo, turiu argumentą: kaip galima praėjus metams nuo Sausio 13-sios žudynių vėl į valdžią išsirinkti komunistus LDDP, kaip buvo Lietuvoje 1992 m. rudenį? Ir tas mūsų murkdymasis tęsiasi 20 metų, todėl ir neturim nei stiprios kariuomenės, nei stiprių politikų – tik veltėdžius, politiką pavertusius geru verslu. O ir ko norėti, jeigu įtariu, kad vyriausias kariuomenės vadas(ė) niekada nesidomėjo ir nepaklausė savo generolų – kaip jūs ginsite ir kokiais pajėgumais valstybę, kad ir nuo įsivaizduojamo priešo? Atsakymo nebūtų, tektų antpečius nulupinėti, bet taip niekada nebūtų. Tad gerb. Albertai – tokiems kaip tu ne vieta kariuomenėje, nes tokie „berazumiai” neleidžia ramiai miegoti „daktarėliams/komunistėliams” :)) Miegok tauta ramiai, gražūs, intiligentiški žali žmogeliukai garsiai nešaudys….Bus pigus benzinas, dujos ir šlapia dešra.

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *