Buvę ,,afganai“ parėmė ukrainiečius karius

2014 m. rugsėjo 26 d. Afganistane provincijos atkūrimo grupėje tarnavę Lietuvos kariai surinktus karių gerovei pinigus (2000 USD) perdavė LKKSS Vilniaus apskrities skyriui su tikslu paremti Ukrainos karius. Su broliais ukrainiečiais mums teko tarnauti petys į petį Čagčarane ir kitose Afganistano vietose ar tarptautinėse misijose, todėl negalime abejingai stebėti to, kas vyksta kaimyninėje šalyje.

Ačiū Lietuvos kariams už parodytą pasitikėjimą perduodant pinigus ukrainiečiams per LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus kariuomenės kūrėjus, beje, taip pat tarnavusiems su ukrainiečiais.

Taip pat verta priminti, kad LKKSS VAS dar sausio mėnesį Maidano kovotojams perdavė simbolinę 1000 EUR paramą, o rugpjūčio-rugsėjo mėn. 51 kariuomenės kūrėjas iš Vilniaus bei keturi jiems pritariantys piliečiai ukrainiečiams kariams paaukojo 2633 Lt.  Artimiausiu laiku paskelbsime bendrus paramos rezultatus.

Daugiau informacijos galite rasti pagal šią nuorodą: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/afganistane-tarnave-lietuvos-kariai-skyre-parama-ukrainieciams.d?id=65964180

http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/afganistano_goro_provincijos_atkurimo_grupes_pag_pamainose_tarnave_lietuvos_kariai_reiksdami_parama.html

Paskelbta Naujienos.
  1. Šaunuoliai „Lietuvos kariuomenės afganai“… Solidarumas ir vienybė – rimtas ginklas prieš agresorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *