Dar du automobiliai kovojančiai Ukrainai

2023 m. rugsėjo 3 d. į Charkivą išvyko dar du automobiliai, kuriuos, kaip konfiskuotus, Valstybinė mokesčių inspekcija perdavė Eugeno Konovaleco labdaros ir paramos fondui.

Abu automobilius – Citroen C5 ir 7 vietų Toyota Avensis Verso – kelionei ir perdavimui paruošė E. Konovoaleco fondas. Citroen‘ui reikėjo daugiau remonto, Toyota‘i mažiau. Abiems automobiliams įdėti nauji akumuliatoriai, pripilti pilni kuro bakai, sutvarkytas draudimas, bagažinės ir salonai užkrauti atsarginiais ratais, padangomis, akumuliatoriais. Automobilių paimti iš Ukrainos atvykusios savanorės pavaišintos ir aprūpintos kelionpinigiais. Juk atstumas iki Charkivo 1800 km su trupučiu. Kas žinote, 92-ajai šturmo pėstininkų brigadoje lengvųjų automobilių poreikis labai aktualus, jau nekalbant, kad net trys paskutiniai Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos garbės nario pulkininko Jurko Katrič vadovaujamos Charkivo tarnybos „Samooborona“ automobiliai išėjo iš rikiuotės.

Citroen ir Toyota remonto, akumuliatorių, kuro kelionei išlaidas padengė Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyrius akcijai „parama Ukrainai“ paaukotomis lėšomis.

Rugsėjo 11 d. gautas patvirtinimas. jog automobiliai netoli Iziumo patikrinti, parengti ir atliks pareigą.

Labai ačiū visiems.

Arūnas Surdokas
Eugeno Konovaleco labdaros ir paramos fondo direktorius,
LKKSS VAS narys

Paskelbta Naujienos, Rusijos agresija, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *