E.Dykyj: Šeštadieninis atradimas mano rajone

Pagal LKKSS VAS garbės nario Ukrainos karo veterano Evgen Dykyj 2023-10-07 22:45 įrašą facebook‘o sienoje

Atleiskit, mano katytės ir zuikučiai, bet aš ne apie Izraelį ir netgi ne apie frontą 🙂 Tiesiog „savo rajone“ aš padariau netikėtą atradimą kuriuo negaliu nepasidalinti 🙂
Taigi, bene po savaitės pirmą kartą išpėdinau į Kontraktovą (aikštė Kyjive, vert.) pro [Gregory] Skovoroda paminklą. O ten – nuostabus atradimas: visiškai nauja gėlių klomba išstatyta! Ne atremontuota, o visiškai naujutėlė, nes čia niekada nieko panašaus nebuvo, tik plika asfaltuota aikštė.
Iš pradžių pažvelgiau „kontūzyto antiteroristinės operacijos veterano“ žvilgsniu ir užsidaviau kvailą klausimą – kuo ši nauja Kyjivo miesto administracijos už mano mokesčius subudavota klomba prisideda prie mūsų išpuoselėtos svajonės, bet tokios dar visai neartimos pergalės? O ar negalėjome kaip nors tos pergalės sulaukti be šitos klombos, ir jau po to būtume džiugiai pastatę už lėšas, kurios  būtų atsilaisvinę sumažinus karo išlaidas?
O po to pažvelgiau jau „eksperdo“ žvilgsniu, ir viskas stojo į savo vietas! Stebėkitės ir sekite mintį:
– priešai masiškai į mus leidžia „Kalibr”us;
– „Kalibr“ų navigacinė sistema labai gudri, į ją įkrauti labai detalūs reljefo žemėlapiai, pagal kuriuos raketa „mato“, ką praskrenda ir naviguoja tolesnį maršrutą iki taikinio; toks požiūris palieka bejėge bet kokią elektroninės kovos sistemą, nes tada raketai nereikia jokių ryšio kanalų;
– betgi mūsų priešai turi senus žemėlapius, kuriuose nėra nė vienos klombos ir nė vieno fontano, mūsų rūpestingų merijų pastatytų plataus masto karo metu! Dar daugiau, mūsų bukoki priešai niekada nepatikės, kad per šį karą iki visiško išteklių išsekimo, žūtbūtinėje kovoje už mūsų išlikimą, mes dar švaistytume išteklius klomboms ir fontanams; į jų pačių vienplanes agresyvias galveles tokios idėjos niekada neateitų! ?
– taigi, praskridinės „Kalibr“as virš mano rajono, pabandys pasitikslinti žemėlapyje – o čia klomba jį supainios! Neatpažins jis Kontraktovos aikštės su nauja klomba, jo atmintyje kils sumaištis – ir pasineš jis atgal į tėvynę už „porebriko“ aiškintis su nevykėliais kartografais! ?
Taigi tai, kas iš pirmo nekompetentingo žvilgsnio gali atrodyti kaip paprastas kraštovaizdžio dizainas ar net kvailas lėšų švaistymas karo dėl šalies išlikimo įkarštyje, iš tikrųjų yra šauni know-how (pažangioji patirtis) – mūsų savarankiška ir decentralizuota oro gynyba! ? o šitos oro gynybos stiprumas toks, kad tiems „Petriot“ams belieka tik nervingai rūkyti savo kaubojišką „Marlboro“ – sako, dabar Obolone stato visą tiltą, tai jau ne tik sušiktą „Kalibr“ą, bet ir patį branduolinį „Burevestnik“ą iš maršruto išmuš ir į margaritos simonian vilą pasiųs. ? O mūsų merai ir vietiniai deputatai visi pasirodo besą slapti oro pajėgų kovotojai, tik mes, „lochai“ plebėjai tiesiog visiškai tame nesusigaudome.
Ar tiesa, mano katytės ir zuikučiai, kad šitą Kontraktovos gėlyną ir visus kitus fontanų miestelius galima paaiškinti tik taip? ? Ir karo metu kitaip tiesiog negali būti, tiesa?.. ?

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *