Į šaulių gretas įsiliejo kariuomenės kūrėjai

2015 m. balandžio 18 d. Vilniuje ant Gedimino kalno buvo paminėtas pirmosios šaulių priesaikos prieš 25 metus jubiliejus. Šia proga šaulio priesaiką tarė daugiau kaip 100 naujų narių grupė. Jų tarpe stovėjo ir du Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus nariai – Vidas Švedas ir Antanas Mažvila.  Daugiau informacijos skaityti čia:

Jie papildė Vilniaus miesto kuopos IV būrį, kuriame jau yra visas kariuomenės kūrėjų skyrius, o šiuo metu imtas formuoti ir antras – Žalio Velnio – skyrius. Pastarojo padalinio vyrai – prieš 25 metus buvę pavojingiausiose tarnybos vietose bei kūrę Lietuvos kariuomenę ir kitas jėgos struktūras – vėl susibūrė tam, kad taptų koviniu kumščiu. Jau gegužės pirmąjį savaitgalį kariuomenės kūrėjai-šauliai renkasi į planines dviejų parų lauko pratybas – laikas nelaukia, reikia ,,galąsti kalavijus aštrius ir juodbėrį žirgą balnoti“.

LŠS kovinio rengimo specialistas, šaulys, kariuomenės kūrėjas, ats. mjr. Albertas Daugirdas

2015 04 18 LSS Priesaika 2

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.
  1. Šaunu. LŠS gretas papildo patyrę, 1991 m. „Sausio įvykių“ krikštą gavę savanoriai kūrėjai… Spaudžiu „dešinę“ bendražygiams Vidui Švedui ir Antanui Mažvilai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *