Kariuomenės kūrėjai kviečiami į pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremoniją

Birželio 23 d., penktadienį,  11:00 S. Daukanto aikštėje LKKSS narių rikiuote pasveikinkime naujai prisiekusius Lietuvos kariuomenės karininkus

Lietuvos Respublikos Prezidentas ir vyriausiasis karinių pajėgų vadas Gitanas Nausėda suteiks pirmąjį karininko laipsnį Lietuvos karo akademijos 30-osios laidos absolventams.
Tai – iškilmingos prieškario tradicijos tąsa, kuomet suteikiant pirmąjį karininko laipsnį, kardu paliečiamas absolvento petys ir ištariami žodžiai: „Be reikalo nepakelk, be garbės nenuleisk“. Taip žymi jų 4 metų studijų pabaigą ir tarnybos Lietuvos kariuomenės daliniuose pradžią.
Karininkų rengimas Lietuvos karo akademijoje vyksta derinant tradicijas, perimtas iš tarpukario karo mokyklos, ir šiuolaikinės karybos standartus, kad absolventai atitiktų visus NATO karininkams keliamus reikalavimus. Turime kuo didžiuotis – Lietuvos karininkai vadovauja taikos užtikrinimui mūsų Tėvynėje ir už jos ribų.

– iš Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kvietimo visuomenei)

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus skyriaus nariai kviečiami atvykti su vėliava ir suformuoti dėžutę (iki 10:45).

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *