Kariuomenės kūrėjai mokėsi naikinti tankus

DSCN53912014 m. spalio 11 d. Vilniaus ir Jurbarko miestų kariuomenės kūrėjai ir jų rėmėjai rinkosi į Silvestro Žukausko (Pabradės) karinį poligoną. Remiantis Sausumos pajėgų ir LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus bendradarbiavimo sutartimi atsargos kariai galėjo susipažinti su dalimi Lietuvos kariuomenės naudojamos ginkluotės, skirtos naikinti šarvuotą priešininko techniką, inžinerinius įtvirtinimus ir gyvąją jėgą. Po trumpo pratybų ,,Medžiotojas 2014″ pristatymo, jų vadovas, SP Juozo Lukšos mokymo centro karininkas, mjr. Egidijus Birvinskas nuvežė kariuomenės kūrėjus į poligoną. Pirmame atape buvo sudaryta galimybė kartu su kariais stebėti įvairių ginklų sistemų poveikį taikiniams, o vėliau atnaujinti šių ginklų naudojimo įgūdžius.

Apibendrinant, šios pratybos – tai gera žinia Lietuvos kariuomenei, kurios jaunoji karių karta greta gali jausti kariuomenės kūrėjų tvirtą petį. Bloga žinia Lietuvos neprieteliams – mes jus naikinsim visomis priemonėmis, jei įžengsite į mūsų žemelę prieš mūsų valią.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti Fotogalerijoje – Granatsvaidininkų pratybos ,,Medžiotojas 2014″.

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos.
  1. Iš nuotraukų peržiūros susidarė įspūdis, kad išvyka buvo labai puiki. Vyrai, savanoriai kūrėjai, ir sunkiuosius ginklus apžiūrėjo, ir kaip LK kariai pratimus atlieka stebėjo… ir net patys „iš geležies ugnimi pasispjaudė”… Daugiau tokių išvykų ir pratybų… Ir ryšys tarp vyresnios ir jaunesnios karių kartos išlieka, ir veteranai – pasipraktikuoja… Liuks.

  2. Va čia tai išvyka.
    Ačiū Albertui!
    Ačiū JLMC majorui Egidijui Bitvinskui, kuris mums jau ne pirmą kartą suteikia „adrenalino” dozę.

  3. Išvyka buvo šauni.Didelis ačiū majorui Egidijui Bitvinskui,
    už suteikta galimybę sudalyvauti ir pamatyti sunkiuosius ginklus .Ačiū didelis ir Albertui Daugirdui,už pakvietimą sudalyvauti LKKSS Marijampolės skyriaus,Jurbarko būriui.Smagu buvo pabendrauti su Vilniaus vyrukai.Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *