Krašto apsaugos departamento generalinio direktoriaus ir pirmojo krašto apsaugos ministro Audriaus Butkevičiaus sveikinimas

Gyvuosius šaukiu, mirusiųjų gedžiu – taip po 30 metų kreipiuosi į savo bendražygius, kuriais tuo metu buvo ne tik krašto apsaugos departamento darbuotojai, bet ir visa Lietuva.
Brangūs bičiuliai,
Prieš 30 metų Tėvynė Lietuva mums leido jai tarnauti. Ir tai yra didžiausia laimė, kokią gali turėti žmogus – būti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, būti efektyviu, suveikti ir po 30 metų matyti, kad tavo darbo vaisiai yra subrendę, jog tavo darbas tavo vaikams, tavo vaikaičiams suteikia naujas galimybes, suteikia laisvę ir perspektyvas!
Aš jums visiems dėkoju už tą laiką, kai mes buvome kartu, kai mes dirbom, kai mes kovojom
ir linkiu, kad tie metai, kuriuos mums dar leista gyventi šitoje žemėje, būtų pašvęsti mūsų Tėvynei, mūsų jaunystės darbų tąsai ir mūsų vaikaičių naujų ir efektyvių galimybių apgynimui.
Sėkmės jums visiems!


Visus švenčiančius krašto apsaugos 30-metį Krašto apsaugos ministerija kviečia į virtualią istorinių 1990-1993 metų nuotraukų parodą.  Šios nuotraukos – iš krašto apsaugos, fotografo Tado Dambrausko, Antano Buroko, Arūno Juozo Gabrilavičiaus, Aleksiejaus Gaiževskio, Almanto Janavičiaus, Lino Juškos, Vilmanto Marcinkevičiaus, Zigfrido Orento, Virginijaus Vilkelio, Jono Užurkos, Eglando Višinsko asmeninių archyvų.

Virtualus KAM albumas Krašto apsaugai 30 metų!–>

Paskelbta Naujienos, Trečioji banga.
  1. Mano nuomonė ir reakciją į straipsnį 2020 gegužės mėn. 05 d. 08:01:22
    VŽ informacija „Respublikoje” .
    Citata: „Konservatoriams kuklumas nebūdingas, tą žino visi. O štai du partiniai, kelias valandas skyrę savanorystei, susivokė – mažai padėkos už tai sulaukia. Tad mikliai susuko pasiūlymą – paskelbti atmintina Padėkos savanoriams dieną. Dar kelias valandas pasistengs ir paradine-šventine diena paskelbs“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“. Yra niekšų, kurie beveik niekuo nerizikuodami pyrstelėjo ir jau nori pagarbos. O štai, jau nekalbant apie Nepriklausomybės gynėjo vardo suteikimą, drįsta niekinti net kariuomenės kūrėjus ir nesuteikia Kariuomenės kūrėjo vardo, paniekino net trujų kartų savanorių nuopelnus, išdrįsę jų garbingam medaliui panaikinti (LIETUVOS RESPUBLIKOS
    VALSTYBĖS APDOVANOJIMŲ ĮSTATYMAS 2002 m. birželio 18 d. Nr. IX-957
    Vilnius ) valstybinį statusą (matomai jiem svarbiau LGBT, Stambulo konvencijos ratifikavimas, dviratininkų važinėjimo taisyklės negu tie, be kurių dabar nebūtų sėdėję, kaip liaudyje sakoma, „prie lovio”). Ačiū sąžiningiems atkurto LR KA departamento ir pirmosios KA ministerijos vadovams (direktoriui ir ministrui, generolui ir pulkininkams, jūrų kapitonams, civ. saug. departamento direktoriui) A. Butkevičiui, I. Stankovičiui, J Paužuoliui, Č Jezerskui, J. Gečui, E. Nazelskiui, Z. Vegelevičiui, E. Leičiui, kurie būdami atsargoje, matydami valstybės neteisingą požiūri į kariuomenės kūrėjus, sukūrė liudijimus, juos patvirtino savo parašais ir pirmiesiems kariams įteikė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *