Kviečiame į parodos „Lietuvos Broliai. Pagalba Rytų Frontui“ pristatymą

Birželio 8 d., ketvirtadienį, 18:00 val. LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje, Pamėnkalnio g.13 Lietuvos kariuomenės kūrėjai savanoriai Arūnas, Gintas, Gintautas ir Antanas pristatys foto paroda iš kelionės į Ukrainą „Lietuvos Broliai. Pagalba Rytų Frontui“

Matomas, gyvas vaizdas visuomet labiau įsirėžia į atmintį, bet nuotraukose užfiksuoti kadrai lieka istorijai. Šioje nedidelėje parodėlėje sudėta po keletą nuotraukų iš įvairių kelionės situacijų.

Įėjimas laisvas

 

Paskelbta Skelbimai, VAS nariai.
  1. Dailininkas iš Krymo Bogdan Ziza nepabūgo galvijų okupantų. Jis Eupatorijoje apipylė municipaliteto duris geltonais ir mėlynais dažais. Putino šuniukai teisėjai už tai jį nuteisė 15- kai metų. Savo paskutiniame žodyje teisme šis drąsus vyras pasakė: „aš geriau sėdėsiu kalėjime, negu būsiu „bezmolvnoj skatinoi” (bebalsiu gyvuliu). Ačiū šauniems vyrams, kurie mūsų sąžiningų narių, rėmėjų suaukotus pinigus paverčia Ukrainos didvyriams reikalingomis prekėmis, nugabena jas į vietą. Skaudu jog žmonės gali pagalvoti, kad mūsų kai kuriems nariams gali tikti Bogdan Ziza panaudotas epitetas. Mat prie to, kad jie Ukrainos karių pagalbai neaukoja, tai jie nepristato dokumentų nei kario gynėjo, nei kario veterano statusui gauti. Vieni iš jų paminėtų statusų tiesiog nevertina, bet kai kurie- tiek „gudručiai”, jog nepastiki mūsų valstybe, jos valdžia ir bijo putės atėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *