Pagerbti „Lietuvių legiono” kovotojai ir rėmėjai

2 komentarai

Kai vartai mūsų kompiuterinio tinklalapio puslapius, tai, jei spręstum pagal komentarų beveik nebuvimą, galėtum susidaryti klaidingą nuomonę, kad jo niekas neskaito, jis niekam nereikalingas, todėl daug kam gali būti gaila Sąjungos lėšų, skirtų jo išlaikymui, gali būti gaila to darbo, įdėto dėl jo gyvavimo. Tačiau, į visą tai pažvelgus iš kito kampo, iš mūsų LKKSS tinklalapio galima sužinoti, kad Lietuvoje apstu žmonių, kurie neabejingi Ukrainos žmonių nelaimei, kurie pasirengę atiduoti savo gyvybes ne tik už Lietuvos, bet ir už Ukrainos laisvę. Vieni, kaip „Tautos kariuomenė“, kariauja Ukrainoje. Kita dalis pasiaukojančiai organizuoja lėšų rinkimą pagalbai Ukrainos kariams, šios pagalbos transportavimui į paskirties vietąs, suorganizavo, kad ir šį renginį. Šiame renginyje pasigedau mūsų tautos kitos dalies – valdžios atstovų. Garbė Ukrainai, kuri turi valdžią, esančia kartu su „Tautos kariuomene“.
P.S. Gal yra žinoma, kaip prisideda prie pagalbos Ukrainos kariams mūsų valdžia ne valstybės, bet savo asmeninėmis lėšomis?

Vytautas Račkauskas

Atsakant į Gedimino „P.S.“: Prie mūsų skyriaus organizuojamos akcijos „parama Ukrainai“ prisidedančių aukotojų sąraše iki dabar nemačiau nei R. Juknevičienės, nei Z. Zingerio pavardžių, bet už tai matau S. Pečeliūno ir brig. gen. R. Vaikšnoro pavardes.

Taigi, kiekvienas renkasi, ar būti aktyviu LKKSS VAS nariu ir aukotoju Ukrainai, ar remti tik kalbomis per televizorių bei valstybės pinigais… Viskas, tikiuosi, pasimatys, kai per visuotinį skyriaus susirinkimą bus pateikti aukotojų sąrašai ir jiems padėkota už aktyvumą ir sąmoningą brandumą.

Ukrainoje karas jau vyksta 9 mėnuo, bent simboliškai paaukojus 10 Eur. = susidaro netektis kas mėnesį 1,1 Eur asmeniame biudžete… Turbūt tai pakeliama…

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *