Paminėtos Vytauto Didžiojo 692-osios mirties metinės

2022-10-27 LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje. M. Abaravičiaus nuotr.

Spalio 27-ąją LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje prisimintas prieš 692 metus miręs Vytautas Didysis, pagerbti kovojančią Ukrainą parėmę asmenys, įteikti pažymėjimai naujiems LKKSS VAS nariams

Labdarą į Ukrainą jau ne kartą vežę Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus (LKKSS VAS) ir Nepriklausomybės gynėjų sąjungos (NGS) nariai Antanas Burokas, Arūnas Surdokas ir Gintas Vilkelis po „eilinės“ labdaros pristatymo kovojančiai Ukrainai ekspedicijos surengė jau tradicija tampantį atsiskaitymą prie labdaros prisidėjusiems asmenims iš LKKSS, Lietuvos gynybinius pajėgumus stiprinančių nevyriausybinių organizacijų koordinacinei  tarybai (NOKT) priklausančių ir kitų NVO.

Susirinkusiems buvo pristatyta A. Surdoko spalį Charkive, Iziume, Poltavoje ir Lvive fotografuotų nuotraukų paroda. LKKSS VAS valdybos pirmininko pavaduotojas Vytautas Račkauskas trumpai papasakojo apie Lietuvos didįjį karžygį, įdomiai akcentuodamas jo veiklą Ukrainoje. Prie labdaros kovojančiai Ukrainai prisidėjusiems asmenims įteikti Ukrainos krašto apsaugos struktūrų perduoti apdovanojimai  ir padėkos.
LKKSS valdybos pirmininkas Saulius Pečeliūnas įteikė LKKSS narių pažymėjimus šiais metais į LKKSS VAS priimtiems septyniems naujiems nariams.

LKKSS VAS info

Kviečiame pažiūrėti fotoreportažą iš renginio, publikuojamą skiltyje FOTOGALERIJA–>2022 METAI

2022-10-27 LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje. A. Surdoko nuotr.

Paskelbta Fotogalerija, VAS nariai, VAS veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *