Rusija negerbia jokios teisės, o Putinas yra psichiatro klientas

2022-04-09 portalas  Gazeta.ua skelbia tokius Ukrainos veterano, LKKSS VAS garbės nario žodžius apie Ukrainos taikos susitarimus su Rusijos Federacija

Nebuvo verta pradėti derybų su Rusijos Federacija, nes ši šalis nesilaiko jokių tarptautinės teisės normų. Į taikos sutarties sudarymą reikėtų žiūrėti tik iš karo nugalėtojo pozicijos. Apie tai Gazeta.ua pasakojo buvęs bataliono „Aidar“ kuopos vadas Evgen Dykyj.

„Po Bučos derybas vertėtų nutraukti. Jų nevertėjo pradėti Kai tą pačią dieną matau žinias, kad mūsų prezidentas lankosi Bučoje, o paskui pasirašo dekretą dėl delegacijos „aptarti saugumo garantijas su Rusija“ sudarymo – atrodo, kad tą daro susidvejinusi asmenybė. Kaip po to, ką matei Bučoje, gali sėstis prie derybų stalo su Rusija? Tai ne apie žmogaus emocijas. Aš kaip tik kalbu apie racionalius sumetimus – su šalimi, kuri taip daro, neįmanoma kalbėti apie saugumo garantijas“ – sako Dykyj.

Ukraina turi reikalų su valstybe, kuri nepripažįsta jokios teisės, sako veteranas.

„Rusija nedarys išimties pasirašant saugumo garantijų sutartį. Tai būtų visiška nesąmonė. Rusija nepaiso bet kokių teisių, o šios valstybės vadovas yra psichiatro klientas. Nuo šio fakto ir būtina formuoti politiką. Derėtis su Rusija nėra prasmės, nes yra šimtaprocentinė garantija, kad niekas nebus įvykdyta, kai tik atsiras galimybė“, – pažymi D. Dyky.

„Realus elgesys su ta šalimi – susilaikyti nuo bet kokių derybų ir kiek įmanoma naikinti jos kariuomenę“  – sako veteranas.

„Ir tik iš karinės pergalės pozicijų pereiti prie derybų, iš esmės, dėl jų kapituliavimo sąlygų ir dėl reparacijų.“ – aiškina E. Dykyj.

DAUGIAU SKAITYKITE: VEIKLA—>STRAIPSNIAI–> „Kartu su pirmąją į Varšuvą paleista raketa pakils raketos į Maskvą iš Prancūzijos, Vokietijos ir JAV.“ – Evgen Dykyj

Ukraina turi reikalų su valstybe, kuri nepripažįsta jokios teisės, sako Evgen Dykyj

 

Pagal gazeta.ua 2022-04-09 08:25

Paskelbta Naujienos, Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *