Sausio 13-ąją Lietuvos Seimą gynęs ukrainietis, dabar kariaujantis savo šalį: jūs mus įkvėpėte

2 komentarai

Jurij Katrich: „Labai ačiū nuo visų vyrų. Charkivas žino, kad Lietuva padeda”. Įdomu ar jie žino, kad LKKSS VAS kiekvienas narys (viso yra 252 nariai), būdamas gėrio pusėje (kaip ir Ukrainos didvyriai), jų didvyriškumą įvertino irgi didvyriškai- vidutiniškai po 5,9 euro kiekvienas. Praeitame savo laiške prašiau paskelbti aukotojų sąrašą, neskelbiant, kiekvieno paaukotos sumos, dabar tai padaryti reikalauju.

Vytautas Račkauskas

Gediminai, norėtau patikslinti Tamstos minėtą sumą ( kartu: ir sarkastiškai ir rimtai):
Jei paskaičiavote akcijos „parama Ukrainai” sumą (virš 1500 Eurų) ir ją padalinote iš narių kiekio (252 nariai) – gavote 5,9 Euro – tai nevisai tiesa, dar reikia pridėti ir 1000 eurų iš LKKSS VAS biudžeto (pervesta Blue/Yellow). Taigi gaunasi jau virš 9,9 eurų nuo galvos…

O jei rimtai: daugelis LKKSS VAS narių remia Ukrainą daiktais ir gerais reikalingais daiktais (jų kaina tikrai ne 10 ir ne 20 eurų), dalis – skambina trumpaisiais telefoniniais numeriais ir taip perveda pinigus į paramos organizacijų sąskaitas… Taigi nėr ko pykt, ar reikalaut… Visi padeda, kaip kas gali, kaip kas moka…

Skirtumas tarp paramos organizacijų ir mūsų LKKSS VAS paramos: kaip kitos organizacijos man nežinoma, bet LKKSS VAS visus paaukotus pinigus „parama Ukrainai” verčia reikalingais daiktais, kurių konkrečiai prašo mūsų pažįstami LKKSS VAS garbės nariai ukrainiečiai, kovojantys Ukrainoje ir jie jiems nutrasportuojami „į rankas”, taip neatliekami jokie procentiniai nuskaitymai už tarpininkavimus, ar daiktų perdavimą nežinia kam, ar nežinia ” ar daiktai pasiekė mūsų žmones per įvairiausius tarpininkus”, „ar turgus”… Mūsų paramos grandinė konkreti: PINIGAI-REIKIAMA PREKĖ-ŽINOMAS PERVEŽĖJAS-KONKRETUS UŽSAKOVAS.

Ir ponai… aukokite pagal savo galimybes „parama Ukrainai”… Mes vėl pradėsime „naujų reikalingų daiktų paiešką ir pirkimą kovojantiems Ukrainoje”… Tiekimo grandinė prasideda nuo žodžio: „PINIGAI – …REIKIAMA P…”

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *