Skelbiama knygų dovanojimo akcija

rsz_dscn9610 Tęsiant 2012 m. pradėtą sumanymą ir atsižvelgiant į parodytą entuziazmą Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyrius iki 2013 m. gruodžio 1 d. skelbia švietėjišką akciją ,,Padovanok knygą lietuviškų mokyklų bibliotekoms“. Šiais metais knygomis bus praturtinta Šalčininkų raj. Jašiūnų ,,Aušros“ vidurinės mokyklos biblioteka. Dovana bus perduota prieš šv. Kalėdas.

Akciją galima paremti dviem būdais:

1)      Pervedant pinigėlius į LKKSS VAS sąskaitą (rekvizitus rasite skyrelyje ,,Kontaktai“). Nurodyti paskirtį – ,,knygų akcijai“.

2)      Dovanojant per paskutinį dešimtmetį išleistas knygas ar leidinius, kurie nepraranda savo vertės ilgus metus, pvz., Nepriklausomybės laikotarpiu išleistas enciklopedijas, almanachus, albumus ir pan. Knygas galite atnešti į Vilniaus įgulos karininkų ramovę direktoriui, LKKSS VAS valdybos nariui, Rimantui Gasparavičiui.

Prašome knygose įrašyti būtent šiai akcijai skirtą tekstą. Žiūrėti čia:     Uzrasas ant knygu

Prašome prie lietuvybės stiprinimo Rytų Lietuvoje paraginti prisidėti ir savo šeimų narius, draugus, bendradarbius. Parodykime, kad mes esame stiprūs ir vieningi!

Primename, kad 2012 m. knygos buvo padovanotos trims Šalčininkų rajono lietuviškoms mokykloms – Baltosio Vokės ,,Šilo“ vidurinei mokyklai, Poškonių pagrindinei mokyklai ir Dieveniškių ,,Ryto“ vidurinei mokyklai.  Iš viso padovanotos 865 knygos, kurių įsigijimui paaukota 7200 Lt. Akimirkas iš šių akcijų galite peržiūrėti Fotogalerijoje – Knygų dovanojimo akcijos.

 

 

Vilniaus apskrities skyriaus valdybos pirmininkas ats. mjr. Albertas Daugirdas

 

 

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *