Talka bendražygių amžino poilsio vietoje

DSC_07832014 m. rugpjūčio 7 d. vakare Vilniuje, Liepynės kapinėse esančiame LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus sklype, vyko talka. Juk sakoma, kad apie tautą galimą daug ką pasakyti pagal tai, kaip ji gerbia savo mirusiuosius, t.y., kaip tvarkomos kapinės.

Taigi, sugužėjo 17 vyrų su įrankiais ir kibo į darbą, idant III-ios kartos kariuomenės kūrėjų  amžino poilsio vieta primintų, kokie garbingi vyrai ir moterys čia atgulė ar kada nors atguls.

DSC_0776Per daugiau kaip dvi valandas buvo iš pagrindų sutvarkyta pusė dabar esančių kapaviečių bei numatyti tolimesni sklypo tvarkymo darbai.

Bet svarbiausia, kad Vilniaus apskrities skyriaus kariuomenės kūrėjai vėl susitelkė į būrį, tik šį kartą – ne iškilmingai rikiuotei, o veiklai. Juk vėliavomis pamojuoti ar burną paaušinti šiais laikais jau tapo įprasta, o gražias deklaracijas paremti veiksmais – dar ne taip ir dažna.

Ne mažiau svarbu yra ir proga tiesiog pabendrauti su bendražygiais darant kažką prasmingo, juolab, kad buvo gera susitikti ir su išėjusiais Anapilin a.a. Sigitu Jegelevičiumi ir Modestu Chmieliausku. Mes buvome, esame, būsime!

Daugiau nuotraukų rasite fotogalerijoje.

Informaciją parengė A. Daugirdas

Paskelbta Naujienos.
  1. Nors šiandien nugarėlė skauda, pratupinėjus 2 val. susilenkus Liepynės kapinėse tvarkant savanorių kūrėjų „kvartalą“, bet bendras, aktyvus ir rezultatyvus darbas savanorių kūrėjų būryje šiandien nuteikia maloniai… Mes, savanoriai kūrėjai, ir toliau sugebame priimti sprendimus ir juos įvykdyti. Tiek prieš gyvuosius, tiek prieš mirusius bendražygius. Čia, Liepynės kvartale, mūsų laukia tolesni darbai, mano manymu: purentos žemės trombavimas, naujo juodžemio sluoksnio užpylimas ir žolės sėjimas, kad susiformuotų veja… taigi, iki kitos talkos, bendaržygiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *