Trumpai apie rusijos karo nusikaltėlių ir išeivių dėl mobilizec perspektyvas

Pagal LKKSS (ir VAS) garbės nario Ukrainos karo veterano Evgen Dykyj rugsėjo 24 ir 25 d. įrašus facebook‘o sienoje

Jaukią ir vegetarišką Hagą dar reikia užsitarnauti

Turėtų pasisekti Medvedevui – pirmasis jo nusikaltimas buvo intervencija į Sakartvelą, todėl ir turėtų sėdėti kažkur netoli Kutaisio.

JT komisija pripažino karo nusikaltimus Ukrainoje, kalba apie tarptautinį tribunolą, Hagą ir panašiai…
O aš manyčiau, kad jaukią ir vegetarišką Hagą dar reikėtų užsitarnauti. Ir rašistai to visai nenusipelnė.
Tarptautinis tribunolas turėtų būti suformuotas iš tautų – rusijos agresijos aukų – atstovų.
Ir bausmę reikėtų atlikinėti ten, kur vykdyti nusikaltimai, o ne tolimuose neutraliuose rožinių ponių ir legalių kvaišalų kraštuose.
Tiesa, kils klausimas, ką daryti tiems, kurie prisidirbo keliose šalyse. Bet gi yra nusikaltimų chronologija, savotiška „pirmos nakties teisė“.
Todėl puilo ir girkiną mums su širdgėla teks atiduoti – jie turėtų atlikti savo bausmę iki gyvos galvos Ičkerijos šariato kalėjime.
Medvedevui turėtų šiek tiek labiau pasisekti– pirmasis jo nusikaltimas buvo intervencija į Sakartvelą, todėl ir sėdėti jis turėtų kažkur netoli Kutaisio.
Na, o kam pirmas „žygdarbis“ buvo Kryme, Donbase ar Bučoje – sveiki atvykę į Ukrainą, iš sovkos paveldėjome puikias iki šiol nereformuotas zonas, geriausią vietą nugyventi amžių.
Tik „Petrovui ir Baširovui“ iškrito gera korta – jie sėdės komfortiškai, su vaizdu į „Solsberio bokštus“, bet dėl bendro teisingumo principo, trauk juos velniai, mes dėl to nepergyvensime.

opinions.glavred.net

Baisoka dėl Sakartvelo ir Mongolijos: rusų skaičius gali viršyti vietinių skaičių, nes aišku, kas tada nutiktų

Šiek tiek neramu dėl Sakartvelo ir Mongolijos: šiose šalyse bėglių skaičius labai greitai gali viršyti vietos gyventojų skaičių. O tada viskas klostysis labai paprastai – „grearuckiai“ atsigaus, privers visus kalbėti „suprantamai“ ir paskelbs, kad ten, už perėjos, liko blogųjų ruckių rusija, o čia – maža, šilta ir lempinė rusija geriesiems ruckiams.  Žinoma, Mongolijoje klimatas šiaip sau, o va Sakartvelas apskritai yra ideali šalis, tiesa joje daugoka kartvelų, bet tai pataisoma…
Ukrainos istorijoje mes tai patyrėme prieš šimtą metų ir neseniai tai beveik vėl pakartojome. Tačiau mūsų yra bent dešimt kartų daugiau nei kartvelų ar mongolų, o šioje istorijoje tai labai svarbu.
Turiu paprastą ir veiksmingą receptą šalims, kenčiančioms nuo „ruckių išėjimo“. Kai tik ruckių bėglių skaičius priartės prie kritinio dydžio ir jie natūraliu jiems būdu užsikars jums ant sprando, leiskite savo šalyje blogiesiems ruckiams atidaryti mobilizacijos punktus ir dalinti šaukimus visiems identifikuotiems tautiečiams. Pranašauju – oras išsivalys per kokią parą kaip burtų lazdele mostelėjus.

obozrevatel.com

Paskelbta Rusijos agresija, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *