Užuojauta Vytautui Diliui

Reiškiame nuoširdžią užuojautą Lietuvos kariuomenės kūrėjui savanoriui LKKSS VAS KAM būrio nariui Vytautui Diliui dėl žmonos Vandos mirties 

LKKSS VAS valdyba

Atsisveikinimas su A.A. Vandos Dilienės (1937-2023) žemiškaisiais palaikais  rugsėjo 3 d., sekmadienį, nuo 10:00 iki 13:00 Vilniaus laidojimo rūmuose (Olandų g. 22) 2 salėje. 

Urna išnešama rugsėjo 3 d. 13:00. Laidotuvės Liepynės kapinėse šeimos kapavietėje LKKSS VAS sklype.

Paskelbta Skelbimai, VAS veikla.
  1. Užuojautą dėl žmonos netekties Vytautui pareiškiau žodžiu. Iš to, kad mūsų internetiniame puslapyje, apie ką bebūtų pranešama, kokia tema berašoma- štilis, apie kai kurių LKKSS narių moralines, intelektualias savybes galima pagalvoti labai blogai. (Sovietmečio anekdotas: Į Maskvos aukštosios mokyklos literatūrinės pakraipos specialybę, pagal planą nukreiptas, stoja vienas bukas Sibiro tautelės abiturientas. Planas yra planas, todėl priėmimo komisija užduoda papildomus klausimus su viltimi, kad galbūt ką nors žmogus žino. Tam vardija rašytojus, kurių gal nors vieną kūrinį jis yra skaitęs. Pasirodo, kad neskaitęs nieko, bet išdidžiai atsako, kad jis ne skaitytojas, bet- rašytojas). Įtariu, kad su mūsų nariais yra dar blogiau. Jie nei skaitytojai, nei rašytojai. O juk Vytautas atidavė tiek daug laiko mūsų reikalų sprendimams. Gal nenudžius liežuvis, jei pasakysiu: savo neveiksnumu džiuginame putę, jei dar turim lašelį savigarbos išsivaikštom. Ir, kai pats savęs negerbi, nenorėk, kad kiti gerbtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *