Vasario 16-osios paminėjimo kronika: 1, 2, 3, 4, 5 pranešimai

2 komentarai

Klausimas kiek „ne į temą”, tiesiog dedu po paskutine informacija.

Ar sąjungos nariai turi teisę dėvėti skiriamuosius ženklus politiniuose renginiuose? Juolab neaiškios „kilmės” renginiuose, kurie tvoskia Murzos aktyvistais ir rusų saugumu.

Kiek reikės stebėt žiniaskliadoje sąjungos narių nuotraukas, kurių po kelerių metų jie patys gėdysis? Nuorodų nedėliosiu, bet nenoriu, kad mane kažkas atstovautų renginiuose ir akcijose kuriom as nepritariu, nes jos mano nuomone yra prorusiškos ir destruktyvios.

Prašau, dalyvaukit, tik beretes ir skiriamuosius ženklus palikit namie. Darot gėda. Gal to dabar dar nesuvokiat, bet neabejoju, kad po kelerių metų patys tai norėsit pamiršt.

Kalbu apie tai kur atributiką naudot galima, o kur – ne.

ps Aišku, jei ir į krautuvę kefyro nusipirkt irgi eina su berete, savo žodžius atsiimu…

Teisingas pastebėjimas dėl LKKSS atributikos naudojimo. Mūsų skyriuje aprangos ir atributikos naudojimo tvarka yra aprašyta. Delfi matomas asmuo su juoda berete kol kas neidentifikuotas kaip Vilniaus skyriaus narys. O LKKSS valdyboje darbas yra paralyžiuotas, todėl ir bendros nuomonės nėra šiuo klausimu…Beje, Vilniaus skyriuje sąmoningumas pasiekė tokį lygį, kad vyrai dažniausiai pasitikslina, ar gali tam tikruose renginiuose, TV laidose dalvauti su LKKSS atributika. Dėkoju už atvirą nuomonę. Valdybos pirmininkas A. Daugirdas

Komentuoti

Your email address will not be published.Required fields are marked *