Vasario 16-osios paminėjimo kronika: 1, 2, 3, 4, 5 pranešimai

rsz_114 1) 2014 m. vasario 14 d. LDK Butigeidžio dragūnų batalione pranešimą tema ,,Ar tikrai vienas kovos lauke – ne karys?” skaitė LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus valdybos pirmininkas ats. mjr. Albertas Daugirdas. Pasveikinęs su Valstybės atkūrimo diena 200 karių auditoriją, kurių tarpe buvo ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės atstovai,   ats. mjr. batalionui padovanojo VAS kalendorių ir knygą ,,Vilniaus pedagoginio universiteto studentų savanorių kuopa 1991-1996 m.”

Informaciją parengė ats. mjr. A. Daugirdas

________________________________________________

2) Sveikinimai Vasario 16-osios proga

rsz_sveikinimas_nuo_lkkss_vas_su_vasario_16image001 G. Zenkeviciaus sveikinimas Su vasario16 sveikinimas Jonui Sveikinimas-vasario 16 Partiz7

 

________________________________________________

 

rsz_dsc_06183) 2014-02-14 Krašto apsaugos ministerijoje Lietuvos kariuomenės kūrėjo savanorio medaliu buvo apdovanoti du LKKSS Vilniaus apskrities skyriaus nariai – plk. ltn. Valerijus Šerelis ir mjr. Stasys Vilkinas. Teikimais šiam apdovanojimui rūpinosi VAS narys Vytautas Dilys. Dar du VAS nariai – brigados gen. Gintautas Zenkevičius ir plk. Saulius Guzevičius – buvo apdovanoti už pasižymėjimą tarnyboje.

Informaciją parengė VAS narys A. Čiras

________________________________________________

rsz_img_11444) 2014-02-15 LKKSS VAS skyriaus 19 narių jau antrą kartą aplankė Draučių kaimo memorialą ir pagerbė 1998 m. vasario 15 d. išžudyto kaimo aukų atminimą, tarp jų ir a.a. vyr. ltn. Dalios Kalibatienės. Susirinkusieji aptvarkė paminklo prieigas, sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, padėjo gėles ir uždegė žvakes. Kariuomenės kūrėjai savanoriai konstatavo, kad šis įvykis yra nepagrįstai užmirštas, kad reikia papildomos priežiūros paminklui ir jo aplinkai. Vėliau VAS nariai nuvyko į Abromiškes, kur dalyvavo vietinės bendruomenės šventiniame renginyje.

Informaciją parengė VAS narys kpt. Vytas Šareika

________________________________________________

2 Vasario 16. Delfi5) 2014-02-16 Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje vykusioje vėliavų pakėlimo ceremonijoje, rikiavosi 35 Vilniaus apskrities skyriaus narių rikiuotė.

Informaciją parengė VAS narys V. Račkauskas

Daugiau nuotraukų galima pažiūrėti fotogalerijoje.

Paskelbta Naujienos.
 1. Klausimas kiek „ne į temą”, tiesiog dedu po paskutine informacija.

  Ar sąjungos nariai turi teisę dėvėti skiriamuosius ženklus politiniuose renginiuose? Juolab neaiškios „kilmės” renginiuose, kurie tvoskia Murzos aktyvistais ir rusų saugumu.

  Kiek reikės stebėt žiniaskliadoje sąjungos narių nuotraukas, kurių po kelerių metų jie patys gėdysis? Nuorodų nedėliosiu, bet nenoriu, kad mane kažkas atstovautų renginiuose ir akcijose kuriom as nepritariu, nes jos mano nuomone yra prorusiškos ir destruktyvios.

  Prašau, dalyvaukit, tik beretes ir skiriamuosius ženklus palikit namie. Darot gėda. Gal to dabar dar nesuvokiat, bet neabejoju, kad po kelerių metų patys tai norėsit pamiršt.

  Kalbu apie tai kur atributiką naudot galima, o kur – ne.

  ps Aišku, jei ir į krautuvę kefyro nusipirkt irgi eina su berete, savo žodžius atsiimu…

  • Teisingas pastebėjimas dėl LKKSS atributikos naudojimo. Mūsų skyriuje aprangos ir atributikos naudojimo tvarka yra aprašyta. Delfi matomas asmuo su juoda berete kol kas neidentifikuotas kaip Vilniaus skyriaus narys. O LKKSS valdyboje darbas yra paralyžiuotas, todėl ir bendros nuomonės nėra šiuo klausimu…Beje, Vilniaus skyriuje sąmoningumas pasiekė tokį lygį, kad vyrai dažniausiai pasitikslina, ar gali tam tikruose renginiuose, TV laidose dalvauti su LKKSS atributika. Dėkoju už atvirą nuomonę. Valdybos pirmininkas A. Daugirdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *