Vilniuje vyko kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

DSCN37202014 m. gegužės 17 d. Vilniuje vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventė. Prie Baltojo tilto buvo sutelkta viena įspūdingiausių kariuomenės ir jėgos struktūrų ginkluotės ir technikos ekspozicijų, save pristatė ir Lietuvoje pratybose dalyvaujanti JAV karių grupė. Kaip niekad gausiai šventėje dalyvavo visuomeninės organizacijos, tarp jų ir LKKSS Vilniaus apskrities skyrius bei greta įsikūrę Sausio 13-osios brolijos kolegos, tuo pat metu ir LKKSS nariai.

Kariuomenės kūrėjai pristatė organizacijos tikslus, skyriaus veiklą, platino skyriaus narių parašytas knygas ir karinę dainuojamąją poeziją, o taip pat dalino kalendorius su LKKSS simbolika, lankstukus apie vaikų vasaros stovyklas, karinę spaudą, LKKSS Kauno skyriaus parengtus pirmosios kario priesaikos atvirukus, demonstravo Akmenės menininko Pauliaus Ratkevičiaus skulptūrą ,,Partizanas”.

Kariuomenės kūrėjų punktą aplankė ir LKKSS garbės narys (Vilniaus apskrities skyriuje) prof. V. Landsbergis, pirmasis Lietuvos kariuomenės vadas dim. gen. mjr. J. Andriuškevičius, LKKSS VAS narys brg. gen. G. Zenkevičius, KA ministras J. Olekas, buvę rezistentai.

Šventės metu LKKSS Vilniaus apskrities skyrius, jau ketvirtą kartą praktiškai demonstruodamas bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene ir jos rėmimą, įteikė padėkas Logistikos valdybai ir Karo kartografijos centrui, o Gedimino štabo batalionui ir beveik 2000 Lt kainavusią dovaną – fotoaparatą.

Belieka tik padėkoti visiems LKKSS VAS nariams, aukojusiems pinigėlius dovanos pirkimui, aplankiusiems VAS punktą, o ypatingai tiems, kurie visą šventę entuziastingai atstovavo LKKSS: R. Šileikiui, V. Račkauskui, D. Gudeliui, V. Diliui, R. Seniučiui, G. Šnirui.

 Daugiau nuotraukų galite rasti fotogalerijoje.

Informaciją parengė Albertas Daugirdas

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *