Vytautas Landsbergis. Išsivaduokime

Dar nesame išsivadavę iš sovietų pusprotinės valdžios, būtent sistemos.

Delfi.lt 2017-11-03

Mums skaito okupantų nusikaltėliškų struktūrų baudžiamuosius (jų valstybinio teroro) dokumentus, ir mes to klausomės, vertinam. Ginčijam! Užrašė kankinių anuomečius „parodymus“, o dabar kiti cituoja, ir mes tai priimam kaip tikrai ištartus parodymus. Juk rašinėjo į protokolus ką norėjo. Necituokim nors patys įsivedę į „diskursą“, į smegenis. Nes tuo būdu rodom, kad tebesame okupuoti.
Kaip laisvintis?
Tepadeda mums dar sykį Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdis, jo paliktoji Deklaracija, kovotojų krauju pasirašyta. Konstitucija būsimai laisvai Lietuvai. Gal tokios dar neturime? Bet esame Seimo aktu įvedę LLKS deklaraciją į Antrosios Respublikos teisinę sistemą, tad ir laikykimės.
Mūsų įstatymas!
Šio teisės akto 16 straipsnyje apie Lietuvos demokratinę santvarką pasakyta: „komunistų partija nelaikoma teisine partija“. Jei Vytautas, Vanagas ir kiti būtų sulaukę Kovo 11-osios, jie būtų priminę, ką reikia įrašyti į 1990 metų Laikinąją atkurtos nepriklausomos šalies konstituciją. Prisiminkim dabar.
Tokia reikalinga ir pamatinė nuostata: „SSRS okupacijos laikotarpio svetimos jėgos primesti baudžiamieji „įstatymai“ nelaikomi ano meto įstatymais, neturėjo ir neturi teisinės galios“. Su jais – ir NKVD bei kitų nusikalstamų organizacijų politiniai „teismai“ su savo popieriais. Toks ir kolaborantinis nesamos valstybės „aukščiausiasis“ teismas.
Aiškus būtų atsakymas kiekvienam, ligi šiol tebecituojančiam panašią literatūrą kaip tiesos ir teisės šaltinį.
Gal turim teisininkų, tegu įregistruoja Seime to pobūdžio trumpą projektą.

 

Paskelbta Pilietinė gynyba, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *