Dar kartą apie neteisėtą kario uniformos dėvėjimą

LK Karo policija nuolat vykdo prevencines priemones civilėse teritorijose, siekdama užkirsti kelią neteisėtam kario uniformos, atskirų jos elementų ir skiriamųjų ženklų dėvėjimui viešose vietose. Karo policija primena, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksu, neteisėto kario uniformos, atskirų jos elementų ir skiriamųjų ženklų dėvėjimas viešose vietose užtraukia baudą nuo 28 iki 144 Eur. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę (suaktyvinę) informacijos pavadinimą.

Dažnais atvejais neteisėtai uniformą ar jos elementus dėvintys asmenys nurodo, kad uniformą ar jos elementus gavo iš KAS tarnaujančių asmenų. Primename, kad vadovaujantis LK vado 2004-12-29 įsk. Nr. V-1554 „Dėl karių aprūpinimo nauju slepiamuoju piešiniu margintomis lauko uniformomis bei ekipuote pereinamuoju laikotarpiu“, draudžiama perduoti kario uniformą ar atskirus jos elementus (naujus ar dėvėtus) kitiems asmenims.

Pastebėjus asmenis, kurie neteisėtai dėvi kario uniformą ar atskirus jos elementus, rekomenduojame būti pilietiškiems ir įspėti asmenis apie vykdomą pažeidimą, o esant būtinumui informuoti Karo policijos budėtoją telefonu (8 5) 210 3804 ar el. paštu karopolicija@mil.lt.
Parengta remiantis KAM vidiniame internetiniame puslapyje 2015-08-17 d. paskelbta Karo policijos informacine žinute.
Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.