Šauliai ir kariuomenės kūrėjai savanoriai toliau tobulino stebėtojo įgūdžius

Vasario 22 ir 23 d. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-ojoje rinktinėje vyko Karinės technikos ir ginkluotės atpažinimo kursas Nr. 1. Pagal dar 2016 m. Lietuvos šaulių sąjungos vado parašu patvirtintą mokymo programą mokėsi gausiausia iki šiol rinktinės narių grupė – beveik 90 šaulių iš mokomosios ir kitų kuopų bei kariuomenės kūrėjas savanoris Arnoldas Kulikauskis.
Per 14 val. trukmės intensyvų kursą buvo išstudijuota daugiau kaip 600 Rusijos kariuomenės šarvuotos technikos iliustracijų, kurias nuolat atnaujina ir papildo kurso instruktoriai – atsargos kariai, kariuomenės kūrėjai savanoriai, šauliai Vidas Švedas, Vytautas Račkauskas ir Albertas Daugirdas.
Per beveik penkerius metus vien tik Vilniaus krašte nuosekliai apmokyti daugiau kaip 300 šaulių, kurie su atmintinės pagalba reikalui esant galėtų tiksliai identifikuoti tiek Rusijos, tiek ir Baltarusijos karinę techniką. Beje, šį kursą yra baigę ir daugiau kaip 10 kariuomenės kūrėjų savanorių iš Vilniaus apskrities skyriaus.
Kitas žingsnis – kursas Nr. 2, kurio metu bus studijuojama Rusijos kariuomenės karinė aviacija.

LKKSS VAS narys, ats. mjr. Albertas Daugirdas

2020-02-22 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje2020-02-23 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje2020-02-23 Vilniaus įgulos karininkų ramovėje

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *