Apžvelgti aktualūs veiksmingos totalinės gynybos klausimai

Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjai priėmė LKKSS ir LiGSA atstovus

2022 m. balandžio 5 d. Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjai nacionalinio saugumo klausimais priėmė Lietuvos Kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos (LKKSS) atstovą ryšiams su Seimu, sąjungos pirmininko pavaduotoją, signatarą Saulių Pečeliūną, šios Sąjungos Vilniaus apskrities valdybos pirmininką Liną Ladigą ir Lietuvos Ginklų savininkų asociacijos (LiGSA) valdybos pirmininką, advokatą Arūną Marcinkevičių.
Susitikimo metu buvo apžvelgti aktualūs bei spręstini rengimosi veiksmingam visuotiniam ginkluotam pilietiniam pasipriešinimui, jo racionalaus organizavimo, kariuomenės kūrėjų savanorių, atsargos karininkų ir ginklų savininkų dalyvavimo ginkluotoje Valstybės gynyboje teisinio reglamentavimo bei spręstini teisėkūros bei praktiniai klausimai.

LKKSS ir LIGSA informacija
2022 m. balandžio 6 d.

Paskelbta LKKSS veikla, Naujienos, Pilietinė gynyba, VAS veikla.
  1. Dabar biurokratai, ar jais prisidengę valstybės priešai gali visaip vilkinti šio reikalingo dokumento priėmimą. Jog taip gali būti rodo tai, kad net per virš 30-imt nepriklausomybės metų neturime pilietinės visuomenės. Bet turime okupantų primestą penktą, pačių sukurtą šeštą kolonas. Turime apsimetusias patriotais partijų šutves, kurios tik dėl TS LKD demferiavimo mūsų nenuvairavo į Maskvos glėbį. O kaip bus dabar, kai ši partija tapo „TS LKD”, t. y. tokia partija, kuri atsispyrusi rytų blogiui, dabar, kaip kokia kempinė, sugeria vakarietišką blogį? Kaip bus, jei jos visos be komandos iš Maskvos, be Rusijos rinkos nesugeba apseiti? Kai šitiek metų negali atstatyti pačių sugriauto ūkio? Kai visuomenė dėl liberalų kaltės ir TS LKD mutacijos- supriešinta. Tai, kai šitokia padėtis, o ginklai bus visiems prieinami, ar nusivylę nemokėjimu valdyti valstybės, netekę kantrybės nesikeičiančia padėtimi, ar kečiantis padėčiai į blogąją pusė, žmonės pradės vieni kitus šaudyti, kaip tada bus? O iš kitos pusės, ar esant ekstremaliai padėčiai (panašiai kaip Ukrainoje), o visuomenė iki to nebus parengta, ar nereikės dalinti ginklų bet kam? Ukrainoje, vienoje kaimo gyvenvietėje Iš oro padarytoje nuotraukoje matyti, kad kiekviename gatvių kvartalų kvadrate, už aukštų medinių tvorų yra individualūs namai, o siaurose gatvelėse laisvai stovi po vieną rusų tanką. Gatvės tuščios- nei kareivių, nei civilių nėra. Tai kokia ten pilietinė visuomenė, kuri, pagal per TV rodytus filmukus, gaminosi Molotovo kokteilius, turėjo išdalintus ginklus? Negi ten pagal komandą, vienu metu negalima buvo, visų tų tankų, kartu su ekipažais sudeginti? Taigi laiko neturime, o klausimų- daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *