Kariuomenės kūrėjai savanoriai, LŠS nariai, dalyvavo lauko pratybose

2015 m. gegužės 1-2 d. Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus apskrities skyriaus 11 narių grupė, priklausanti Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės (Vilniaus) kuopai, dalyvavo lauko pratybose. Tai naujas šios kuopos skyrius, partizanų vado Jono Misiūno garbei pavadintas Žalio Velnio vardu. Daugiau informacijos skaityti čia:

Lauko pratybų tikslas – sutvarkyti uniformą ir ekipuotę, atnaujinti šaulių-kariuomenės kūrėjų bazinius karinius įgūdžius, susipažinti su automatiniu šautuvu HK417D, suteikti pirminius įgūdžius naudojant trumpąjį ginklą artimoje kovoje, o taip pat vykdant stebėjimo posto procedūras ir įrengiant stebėjimo postą, suderinti skyriaus ryšio procedūras, pasirengti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai.

Profesionalūs instruktoriai iš KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės ir Šaulių sąjungos Mokymo centro per ribotą laiką stengėsi perduoti kuo daugiau patirties, kad ateityje vyrai galėtų treniruotis tiek individualiai, tiek ir numatyti tobulintinas sritis grupinėse pratybose. Pratybose buvo patikrinta ir galimybė kovos sąlygomis išsilaikyti savarankiškai, be didesnės pašalinės pagalbos. Buvo identifikuoti pasiteisinę ir dar vystytini dalykai. Pratybų tikslai buvo pasiekti, pasitikėjimas savo jėgomis ir įgūdžiais buvo atnaujintas.

Parengta pagal  ats. mjr. Alberto Daugirdo suteiktą informaciją.

Alberto Daugirdo, Gintauto Šniro ir Alfredo Šklensko pratybų nuotraukos patalpintos VAS svetainės fotogalerijoje.

Paskelbta Naujienos, VAS nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *