Magijos seansas su visišku demaskavimu

2022-11-11 Pagal telefonų signalus rusų pajėgų išvedimas iš Chersono atrodė „gerai organizuotas“

Iš lapkričio 13 d. 15:02 Ukrainos savanorio, LKKSS (ir VAS) garbės nario Evgen Dykyj įrašo Facebook sienoje

Ėėė… Atsiprašau daugumos savo auditorijos (tikiuosi ? ). Tikrai nelaikau visų neišmanėliais, o savęs protinguoliu ? ir, jei visiškai rimtai, nebūčiau gavęs klausimo viename iš TV kanalų, niekada net nepagalvočiau, kad TAI reikia paaiškinti ?. Bet klausė labai rimtai, net šiek tiek ginčijosi, tad teko konstatuoti bendrojo vidurinio išsilavinimo spragas, o dabar tenka nuvilti kai kuriuos patiklus ukrainiečius ?.
Taigi, memas su Rusijos mobiliojo ryšio operatorių signalais iš Dniepro dugno yra labai šaunus, tikslus, bet vis tiek tik memas ?. Kas nesupranta, kur čia šuva pakastas – įdėkite mobilųjį į praustuvą, užpilkite vandeniu ir patikrinkite signalo kokybę ?
O kad nereikėtų aiškinti du kartus – dėl tų pusmetrinių „Chersono vėžių“, lyg restoraninių omarųi iš tolimų kraštų – mūsų upiniai vėžiai, net ir taip gausiai šeriami, ką jiems užtikrino rusų „Charono baržos“, iki tokio stambumo neužauga, jie tiesiog nuo soties džiaugsmingai dauginasi ?, nuo ko, žinoma, tas memas jokiu būdu netapo mažiau šmaikštus ?.

херсонські раки

Paskelbta Rusijos agresija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *