Magijos seansas su visišku demaskavimu

2022-11-11 Pagal telefonų signalus rusų pajėgų išvedimas iš Chersono atrodė „gerai organizuotas“

Iš lapkričio 13 d. 15:02 Ukrainos savanorio, LKKSS (ir VAS) garbės nario Evgen Dykyj įrašo Facebook sienoje

Ėėė… Atsiprašau daugumos savo auditorijos (tikiuosi 😉 ). Tikrai nelaikau visų neišmanėliais, o savęs protinguoliu 😉 ir, jei visiškai rimtai, nebūčiau gavęs klausimo viename iš TV kanalų, niekada net nepagalvočiau, kad TAI reikia paaiškinti 🙂. Bet klausė labai rimtai, net šiek tiek ginčijosi, tad teko konstatuoti bendrojo vidurinio išsilavinimo spragas, o dabar tenka nuvilti kai kuriuos patiklus ukrainiečius 🙂.
Taigi, memas su Rusijos mobiliojo ryšio operatorių signalais iš Dniepro dugno yra labai šaunus, tikslus, bet vis tiek tik memas 🙂. Kas nesupranta, kur čia šuva pakastas – įdėkite mobilųjį į praustuvą, užpilkite vandeniu ir patikrinkite signalo kokybę 😉
O kad nereikėtų aiškinti du kartus – dėl tų pusmetrinių „Chersono vėžių“, lyg restoraninių omarųi iš tolimų kraštų – mūsų upiniai vėžiai, net ir taip gausiai šeriami, ką jiems užtikrino rusų „Charono baržos“, iki tokio stambumo neužauga, jie tiesiog nuo soties džiaugsmingai dauginasi 🙂, nuo ko, žinoma, tas memas jokiu būdu netapo mažiau šmaikštus 🙂.

херсонські раки

Paskelbta Rusijos agresija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *