Putinas virto pasaulio nevykėlių lyderiu

Orbano pareiškimai rodo kremliaus neviltį.

Orbanas sakė, kad reikia derėtis su putinu, o ne stoti į Ukrainos pusę. Dar Orbanas pasakė, kad Europos tautos maišosi su neeuropietiškomis, ir tai yra blogai, o vengrai nori likti švarūs.

Visi fašistai labai nuoseklūs. juos vienija vertybės

Pagal glavcom.ua 2022-07-26

Sergey Fursa

Ačiū, pone Orbanai. Nes iš pradžių sakei, kad reikia derėtis su fašistu Putinu. O vėliau fašistinio Hitlerio stiliumi paskelbei pareiškimą apie grynakrauję tautą.

P-seka

Ačiū, pone Orbanai. Mat savo pasisakymais rodote, kad Putinas šiuo metu tikrai nori taikos ir tos tezės propagavimui suaktyvino visus savo agentus. Vieni Putino šunys, kaip Kadyrovas, gąsdina pasaulį didžiojo karo apokalipse (neva dabar jis mažas), o kiti Putino šunys, kaip Orbanas, skelbia tezes, kad „tereikia paprasčiausiai nustoti šaudyti“ ir sutikti su tuo, kas yra dabar, gerbiant Rusijos interesus, nes ji stipri ir todėl jai galima daugiau. Ir mums svarbu tai žinoti. Svarbu žinoti, ko nori priešas.
Ačiū, pone Orbanai, kad išsakydami šias tezes jūs aiškiai parodote europiečiams, jog taip sako fašistas ir fašisto draugas. Nes kalbant apie rasės grynumą jau nebeįmanoma aiškiau apsišviesti. Nes normali Europa niekada nepriims šių tezių ir bus priešiška visiems, kas jas išsakys. Nes ji jaus grėsmę sau. Net jei tas kažkas prasiskverbė į ES ir siekia gauti europinius pinigus nepriimdamas europietiškų vertybių. Orbanui vienintelė vertybė yra pinigai, nesvarbu, ar tai Europos pinigai, kuriuos jis nori gauti kaip ES narys, ar Rusijos pinigai, kuriuos jis nori gauti kaip Putino agentas Europoje. Bet gi „Štirlicas niekuo neišsidavė esąs sovietų šnipas“.
Orbano tezės apie „vengrų tautos grynumą“ visiškai „išryškina“ Orbaną kaip asmenį, kuris nestovi konfliktų nuošalėje, bet propaguoja Putino idėjas. Ir griauna ES vienybę. Atvirai. O tai turėtų sukelti pasipriešinimą visoms Orbano perduodamoms tezėms. Ir tai mums svarbu, nes nenorime laikino problemos sprendimo Putino sąlygomis. Svarbu, nes eiliniam europiečiui šios tezės sukels atmetimą ne tik kalboms dėl rasės grynumo, bet ir dėl susitarimo su Putinu.
Visi fašistai labai nuoseklūs. Juos vienija vertybės. Geriau nei bet kokie klijai. Šiuolaikiniai fašistai veikia kaip vieningas frontas prieš laisvę, gerbia tik jėgą, kovoja su rasių maišymu, gėjų propaganda ir nemato nieko blogo korupcijoje. Viskas beveik kaip prie Hitlerio. Fašizmo tezės nesikeičia, nors ateina naujas amžius. Jie prieš laisvę. Prieš modernumą ir vystymąsi.
Ar Europoje yra jėgų, pasirengusių priimti „grynosios rasės“ idėjas? Taip, visada buvo. Ir visada bus. Ir Putinas visada stato už jas. Jis išprovokavo migrantų krizę, kad sustiprintų šias jėgas.
Tačiau šios jėgos taip pat gąsdina Europos elitą, kaip mus gąsdina Rusija. Ir tokiais pareiškimais Orbanas dar kartą įrodinėja europiečiams, kad remdami Ukrainą jie kovoja už save. Dėl savo vertybių. Už savo gyvenimo būdą.
Ir tai yra gerai. Nes viena, kai europiečiai padeda ukrainiečiams iš empatijos. Ir kita – remdamiesi savisaugos instinktu. O pastarasis daug stipresnis.

Paskelbta Rusijos agresija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *