Vilniaus skyriaus lyderistė pilnai įtvirtinta LKKSS narių visuotiniame susirinkime Kaune

LKKSS VAS valdybos vardu sveikinu dim. plk.ltn. Bronislovą Juozaitį, išrinktą Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos valdybos pirmininku. Sveikinu, ats. plk. Rimantą Gasparavičių, išrinktą valdybos iždininku, ir mjr. Ramūną Grėsių – valdybos sekretoriumi. Susirinkimo nuotraukas galima surasti fotogalerijoje.

LKKSS narių visuotiniame susirinkime sausio 24 d. Kaune, dar du Vilniaus skyriaus atstovai – ats. plk. ltn. Audrius Demenius ir Vytautas Gečiauskas tapo LKKSS valdybos nariais ir vykdys funkcijas, kurias valdybos pirmininkas paves jiems artimiausiame LKKSS valdybos posėdyje.

LKKSS Revizijos komisijos pirmininku išrinktas ats. mjr. Vidmantas Mažeika, o KASP 8R Karių savanorių būrio vadas Dalius Butkauskas tapo LKKSS Etikos komisijos pirmininku.

Vilniaus skyriaus lyderistė Sąjungoje pilnai įtvirtinta LKKSS valdymo struktūrose. Dabar naujos LKKSS valdybos narių laukia darbas, kuriuo teks įrodyti, kad vilniečiai yra verti būti Sąjungoje lyderiais. Vilniaus skyriaus valdyba sieks padėti savo atstovams LKKSS valdyboje ir komisijose. Visiems mums bendros veiklos darnos ir pasiryžimo visuomeninei veiklai Tėvynės labui.

Daugiau apie LKKSS visuotinį pakartotinį suvažiavimą www.suduvis.lt

Paskelbta LKKSS veikla, Naujienos, VAS nariai.
  1. Esu Telšių sk. atstovas (suvažiavyme dalyvaut negalėjau) na mūsų skyrius mažas į jokius lyderius manau nesitaiko, o ir ko čia konkuruot manau turim būt visi vienodi, na išrinko tuos minėtus žmones ir valio, tegu dirba, bet čia gerb. Vladai taip parašyta jog atrodo kad tas kaip čia pasakius gal LKKSS „valdžios užgrobimas” atrodo ir buvo jūsų skyriaus tikslas. Manau čia bereikalinga euforija, čia ne krepšinio varžybos.
    Linkiu kuo didžiausios sėkmės naujajai valdžiai ir manau kad ne tik Vilniaus skyrius padės jiems DARBUOSE, bet ne kažkokioje LYDERYSTĖJE

  2. Tamsta Vaclovai,
    Dėkui, kad paskaitote pirmąją Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos internetinę svetainę. Nors ji yra administruojama Vilniaus skyriaus narių, tačiau vilniečiai yra pasiruošę publikuoti visų Sąjungos skyrių informaciją apie jų vykdomą veiklą, tik ją mums teikite. Taigi, laukiame naujienų ir iš Telšių, kurias galės perskaityti ir kiti Sąjungos skyriai.
    2015 m. sausio 24 d. LKKSS narių visuotiniame susirinkime Vilniaus skyriaus nariai buvo išrinkti į daugumą Sąjungos valdybos ir komisijų vadovaujančių pozicijų. Tuo ir pasireiškė Vilniaus skyriaus lyderystė. Tačiau vilniečiai lyderystę supranta pirmiausia kaip ATSAKOMYBĘ už Sąjungą. Vilniečiams nereikėjo „valdžios grobti”, nes paprasčiausiai Sąjungoje valdžios jau senokai nebuvo – buvo tik vis didėjanti suirutė, ir Sąjungos nykimas. Ir jūs tą žinote gal net geriau negu aš. Atkreipkite dėmėsį į mano parašytus paskutiniuosius aptariamos žinutės sakinius, ir jūs suprasite, kad LYDERYSTĖ ir yra KONKRETŪS DARBAI Sąjungos labui.
    Sėkmės Telšių skyriaus veikloje ir bendradarbiavimo su Vilniaus skyriumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *