Atsargos ir dimisijos kariams – Lietuvos kariuomenės vado padėka

Lapkričio 21 d. į Lietuvos paštą iškeliavo 1265 vokai su Lietuvos kariuomenės vado progine padėka atsargos ir dimisijos karininkams. Artėjant jubiliejinei Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečio dienai – Lapkričio 23-ąjai, gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas padėkojo Lietuvos kariuomenėje tarnavusiems karininkams, turintiems teisę gauti pareigūnų ir karių valstybinę pensiją ir Lietuvos kariuomenėje ištarnavusiems ne mažiau penkerius metus.

„Lietuvos kariuomenės atkūrimo ir Nepriklausomybės kovų šimtmečio proga dėkoju už Jūsų garbingą tarnybą Lietuvos kariuomenėje Tėvynės labui”, – rašoma proginėje padėkoje-pasveikinime, kurį gaus įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose gyvenantys atsargos ir dimisijos karininkai.

Lietuvos kariuomenės vadas vertina visus, kurie po Kovo 11-osios Nepriklausomybės akto paskelbimo atėjo kurti Lietuvos kariuomenės ir sąžiningai tarnavo nepaisydami pirmųjų metų sunkumų ir nepritekliaus. Dėl jų pasiryžimo, profesinės ištikimybės ir tikėjimo nepriklausomos Lietuvos ateitimi, šiandien galime džiaugtis savo karinėmis pajėgomis, kurios stovi lygia greta su dar 29 NATO šalimis nacionalinio ir tarptautinio saugumo sargyboje.

Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečio proga kariuomenės vadas gen. ltn. J. V. Žukas sveikina visus Lietuvos tarnavusius ir tarnaujančius karius bei linki jiems visokeriopos sėkmės.

www.kam.lt informacija

Paskelbta Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *