Filmo apie Borisą Nemcovą peržiūra – diskusija

Gruodžio 11 d. (pirmadienį) 17:30 val Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13)  Michailo Fišmano ir Veros Kričevskajos filmo apie Borisą Nemcovą „PERNELYG LAISVAS ŽMOGUS” peržiūra – diskusija. Dalyvauja KTU Europos instituto direktorius Ambasadorius Vygaudas Ušackas. Moderuoja žurnalistas Aurimas Perednis

Renginio organizatoriai:
Ambasadorius Vygaudas Ušackas,
LK Vilniaus įgulos karininkų ramovė

Boriso Nemcovo biografija atspindi paskutiniųjų 25 metų Rusijos istoriją. Pasakojimas prasideda 1990-iaisiais, kai buvo prognozuojama, kad Nemcovas taps naujuoju šalies prezidentu ir baigiasi jo nužudymu ant Moskvoretsky tilto, netoli Raudonosios aikštės už politinės opozicijos palaikymą ir keliamus protestus. Nemcovas vienintelis Rusijos politikas pasižymėjęs dvidešimtajame ir dvidešimt pirmajame amžiuose, jo pasiekimai skaičiuojami nuo žiniasklaidos laisvės iki naftos kainų mažinimo.
Filmo autoriai surinko unikalią archyvinę medžiagą, todėl tai nėra įprastas biografinis kūrinys, papasakotas B. Nemcovą pažinojusių žmonių lūpomis. „Pernelyg laisvas žmogus“ – tai B. Nemcovui esant gyvam nufilmuotų intriguojančių siužetų, niekur nerodytos istorinės informacijos ir jo bendražygių prisiminimų sintezė.

Paskelbta Skelbimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *